Virály

24. července 2022 10:13

redakce Prima Lajk

Rodina zjistila, že už 17 let navštěvuje špatný hrob. Jak si ho proboha mohli splést?

Příbuzní několik let chodili ke hrobu, ve kterém měl odpočívat jejich otec. Nyní zjistili, že je v něm pohřben někdo jiný.

Když před několika lety zemřel Thomas Bell, jeho rodina ho nechala pochovat u kostela Nejsvětější Trojice v britské vesničce Wingate. Od té se o hrob pravidelně starala, nosila na něj květiny a chodila za svým otcem a manželem vzpomínat. Nebo si to alespoň myslela. Po smrti matky Hildy chtěly dát pozůstalé děti manžele odpočívat bok po boku. Pohřební ústav však rodinu informoval, že v rakvi není pohřbený jejich otec, ale někdo úplně cizí.

To znamená, že příbuzní celých 17 let chodili navštěvovat hrob někoho úplně jiného a navíc ani nevědí, kde se jejich otec právě nachází. Dalším nešťastným faktem zůstává, že zemřelá matka Hilda je už pět týdnů v pohřebním ústavu, neboť nikdo neví, kam ji mají pochovat, aby byla opět se svým manželem.

„Ztráta matky je zničující sama o sobě,“ nechal se slyšet zoufalý syn Tom. „Ale zjistit, že hrob našeho táty, který jsme posledních 17 let navštěvovali, není jeho, je prostě příšerné. Naše máma navíc leží v pohřebním ústavu a čeká na pohřeb, zatímco náš táta je někde na hřbitově v neoznačeném hrobě,“ dodal. Hrobaři se zatím podařilo odkrýt šest hrobů, ale tělo Thomase se stále nenašlo. Rodina doufá, že se tatínek brzy najde a milovaní rodiče spolu opět ulehnou bok po boku tak, jak si to přáli.

Sdílejte článek

Přečtěte si také