Rodina dostala pokutu za předčasnou vánoční dekoraci
Autor: istock.com Rodina dostala pokutu za předčasnou vánoční dekoraci

Rodině hrozí vysoká pokuta za vánoční výzdobu. Co na ní bylo proboha špatně?

Tamara F. . Publikováno: 30.11.2021
Majitelé domu čelí vysoké pokutě za předčasnou vánoční výzdobu.

reklama

Vánoční výzdoba domu je každoroční tradicí mnoha rodin po celém světě. Světýlka, blikající výzdoba a nádherný vánoční stromeček. To si většina z nás představí pod základní zimní výzdobou. Někteří však Vánoce berou ale tak vážně, že si na montáž dekorací pozvou profesionály. Přesně to udělala i rodina Moffových z Tampy na Floridě.

Kvůli vysoké poptávce si však profesionální dekoratéry museli zarezervovat brzy, a to už na začátek listopadu. To se ale nelíbilo úřadům, které poslali rodině upomínku, že je vánoční výzdoba v rozporu se zákonem a sváteční dekorace nesmí být dřív než ode dne díkuvzdání, který se slaví 25. listopadu. Sdružení oznámilo, že pokud nebude dekorace odstraněna, dostane rodina pokutu až ve výši 1 000 dolarů.

Chelsea Moffová o celém incidentu napsala na sociální sítě a získala více pozornosti, než vůbec čekala. „Upřímně jsem si nikdy nemyslela, že se spustí taková lavina pozitivních komentářů, ale jsem za to nesmírně vděčná,“ napsala Chelsea Moffová jako poděkování. Jak moc je internet silné místo dokázalo i to, že sama královna Vánoc Mariah Carey napsala na svém Twitteru, že neexistují žádná pravidla, která určují kdy se můžou začít slavit Vánoce.
 

 

 

 
Santa Claus je v nové vánoční reklamě homosexuál

VIDEO: Santa Claus je v nové vánoční reklamě gay. Zamiluje se do muže a líbá se s ním u stromečku

Psi by měli mít vyváženou a pestrou stravu

Majitelé psů by si měli dát pozor. Za co jim hrozí tučná pokuta nebo vězení?

reklama