Santa Claus je v nové vánoční reklamě homosexuál
Autor: Youtube/Posten Santa Claus je v nové vánoční reklamě homosexuál

VIDEO: Santa Claus je v nové vánoční reklamě gay. Zamiluje se do muže a líbá se s ním u stromečku

Tamara F. . Publikováno: 24.11.2021
Vánoční reklama vznikla při příležitosti 50. výročí dekriminalizace homosexuality v Norsku.

reklama

Jak praví tradiční vánoční příběhy, Santa Claus je ženatý s paní Clausovou, která se stará o jejich dům na severním pólu, zatímco její manžel naděluje hračky dětem po celém světě. Co když ale žádná paní Clausová neexistuje, protože je Santa ve skutečnosti gay? To je premisou nejnovějšího vánočního krátkého filmu od Norské poštovní služby Posten.

Originální a emotivní snímek s názvem „Když Harry potkal Santu“ je o elegánovi ve středním věku jménem Harry, který o jednom Štědrém večeru přistihne Santu pokládat dárky v jeho obývacím pokoji a jejich oči se střetnou. Od té doby muž každé Vánoce čeká na Santův příchod. V průběhu let se sbližují a Santa každý Štědrý den Harrymu slibuje: „Příští rok se vrátím.“

Nakonec, unavený každoročním dlouhým odloučením, Harry napíše dopis Santovi, ve kterém mu vyznává svou lásku slovy „Vše, co si k Vánocům přeji, jsi ty“. Santa proto využije služeb Norské pošty, aby mu pomohla se zasláním dárků, a mohl být tak konečně na svátky se svým milovaným přítelem. Vánoční milostný příběh vznikl při příležitosti oslav 50. výročí, kdy Norsko zrušilo zákon zakazující vztahy mezi osobami stejného pohlaví.
 
 
 
Santa Claus.

Muž v převleku Santa Clause nakazil seniory v domově důchodců! Vážně mu nedošlo, že dělá hloupost?

Santa Claus.

Muž v převleku Santa Clause nakazil seniory v domově důchodců! Vážně mu nedošlo, že dělá hloupost?

Vánoční reklamu zakázali z politických důvodů 2

VIDEO: Dojemná vánoční reklama byla zakázána z bizarního důvodu! Co na ní je tak hrozného?

reklama