Virály

22. března 2021 21:29

sarka.turcekova@gmail.com

Ruskou influencerku, která chtěla dceru vychovávat s 11letým přítelem, vyhodili ze školy! Co jí řekli?

Světem otřásl případ jen 13leté dívky z Ruska, která otěhotněla a měla v plánu vychovávat dítě s mladším přítelem. Dívka si plánovala dodělat vzdělání, ale škola jí nevyšla vstříc.

Na dívku, která byla součástí ruských televizních show, nejde zapomenout. Darja Sudnišnikova tehdy prohlásila, že čeká dítě se svým 11letým přítelem, který je zároveň i otcem dítěte. Kvůli tomu se objevila obrovská vlna kritika a započalo vyšetřování týkající se jejího těhotenství. Nakonec však dívka musela říct pravdu, a tak vyšlo najevo, že byla ve skutečnosti ve svých 13 letech znásilněná starším chlapcem. Ona se ale rozhodl vychovávat dítě s mladším přítelem, který je bohužel ještě sám v dětském věku. Přesto souhlasil, že by chtěl s Darjou její dítě vychovávat. Celou dobu svůj nešťastný osud dokumentuje na svém instagramovém účtě, kde ji sleduje už 150 tisíc lidí.

Svou dceru porodila dívka v srpnu 2020, kdy jí už bylo 14 let. Pojmenovala miminko Emili a snažila se jít životem dál, i když v takto mladém věku musí nést úlohu maminky. Chtěla se proto vrátit do školy, kterou si nedodělala – přišla ale další rána osudu, protože ji ze školy vyloučili. Zdůvodnili to tak, že kvůli svému těhotenství vynechala až příliš mnoho učiva. Dívka si ale myslí, že je to spíš špatnou reklamou, kterou by mohla škole kvůli svojí slávě udělat. Její příběh je totiž pro mnohé příliš kontroverzní. Vyloučení ze školy je pro ni každopádně velmi negativní a zasáhlo její život. Chtěla si školu dodělat a najít si dobrou práci. To teď ale nemůže. Navíc ještě policie analyzuje vzorek DNA její dcery a stále je předmětem vyšetřování. Doufejme, že se jí do budoucna povede lépe.


Přečtěte si také