Scéna jako z Čelistí! Malého chlapce napadli na dovolené tři žraloci!

Vysněná dovolená na Bahamách se pro britskou rodinu změnila v hotový horor.

Čtyřiačtyřicetiletý Michael z Velké Británie se na vysněnou dovolenou se svými třemi dětmi těšil jako malý kluk. Měl dokonce s dvanáctiletou Emily, devítiletou Lily a osmiletým Finleym naplánovaný výlet na pět tamních ostrovů, mezi kterými byl i Compass Cay – známý výskytem žraloků vouskatých.

A právě tam, na onom oblíbeném „žraločím“ ostrově, se dovolená pro rodinu změnila v hotový horor. Jakmile totiž nadšené děti uviděly v laguně plavat zdánlivě neškodné žraloky, chtěly si je prohlédnout zblízka. Netušily však, že vodní predátoři připluli kvůli zbytkům jídla. „Najednou jsem uslyšel vyděšený křik a viděl jsem desítky žraloků, jak krouží kolem Finleyho,“ popsal děsivý zážitek jako z Čelistí deníku The Sun otec, který celé scéně přihlížel.

Podle svědků osmiletého chlapce ve vodě napadli nejméně tři žraloci, kteří se zakousli do jeho končetin. „Bylo tam tolik krve. Z nohou mu visely kusy masa. Pořád opakoval: Tati, já nechci umřít, já nechci jít do nebe,“ řekl Michael. Z vody nakonec mladšího sourozence vytáhla jeho sestra Lily, která mu tím zřejmě zachránila život.

Chlapec musel okamžitě podstoupit dlouhou operaci a nyní je odkázán na invalidní vozík. Už nyní je jasné, že bude mít na nohou ošklivé jizvy, ale jeho stav se stále lepší. Otec Michael viní z incidentu průvodce, kteří se však brání tím, že se rodina vydala do laguny bez průvodce a ve vodě se chovala nezodpovědně.

Sdílejte článek

Přečtěte si také