Virály

19. srpna 2022 10:55

redakce Prima Lajk

Šéf, který si sám snížil mzdu, aby zvedl zaměstnancům plat, je stíhán policií. Vážně napadl ženu?

Známý americký podnikatel je obviněn z násilného napadení.

Dan Price se proslavil jako šéf, kterého by chtěl každý zaměstnanec. Generální ředitel společnosti Gravity Payments totiž v minulosti zvedl všem svým podřízeným plat na 1,5 milionu korun ročně, na úkor své vlastní mzdy. Známý americký podnikatel však nemá až takovou svatozář, jak si všichni mysleli.

Začátkem tohoto roku byl totiž obviněn z ublížení na zdraví, bezohledné jízdy a obtěžování žen. Ačkoli Price jakoukoli vinu popřel, nyní se rozhodl z postu šéfa firmy rezignovat, aby se mohl soustředit na soudní bitvy. „Mojí prioritou č. 1 je, aby naši zaměstnanci pracovali pro nejlepší společnost na světě,“ napsal ve zprávě o své rezignaci na Twitter podnikatel s tím, že jeho přítomnost ve firmě není nyní tím nejlepším přínosem.

Zdali jsou obvinění proti Pricovi pravdivá, nebo ne, ukáže až později soud. Do karet mu však ale nehraje ani skutečnost, že už byl v minulosti obviněn z domácího násilí od své bývalé manželky Kristie Colon. Podle všeho ji měl měl byznysmen udeřit pěstí, fackovat a praktikovat na ní waterboarding. I tato obvinění však Price popřel.

Sdílejte článek
Štítky policie sexuální obtěžování napadení Dan Price

Přečtěte si také