návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Šestiletá holčička byla zatčená, protože do někoho začala kopat. Přijde vám to normální?

Malá holčička v návalu emocionálního rozrušení začala kopat do jednoho z pracovníků ve škole. A tak neváhali a zavolali na šestileté dítě policii.
Vydáno: 23.09.2019
Holčička
Autor: istockphoto.com Holčička
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Babička byla v šoku poté, co byla její vnučka zatčená kvůli tomu, že někoho kopla ve škole. Holčičku obvinil školní úředník z napadení a následně byla šestiletá převezená do střediska pro mladistvé. Vezli ji v zadní části policejního vozu jako kriminálníka. Holčičce odebrali otisky prstů a poté byla v detenčním centru. Podivné zákony ve Spojených státech umožňují zatčení malého dítěte.

Malá Kaia se ve třídě chovala podivně kvůli její spánkové apnoe, kterou rodiče už začali řešit. Jenomže poté, co se ve třídě chovala kvůli psychickému problému nezvladatelně, odvedli ji do kanceláře ředitele, kde se zaměstnankyně pokoušela držet ji za zápěstí a uklidnit ji. Dítě ale prudce vyrazilo a jednoho z pracovníků v deliriu nakoplo.

Babička holčičky zůstala v šoku a nemohla vůbec uvěřit tomu, že vážně její vnučku uvěznili za takovou hloupost, navíc, když byla holčička jasně v psychickém vypětí. Před zatčením každého dítěte do 12 let musí mít policejní důstojník souhlas svého velitele, to se v tomto případě nestalo. Každopádně, malá Kaia už je doma a nyní se prošetřují okolnosti jejího zatčení.

Příběh zatoulaného psa 2

DOJEMNÝ PŘÍBĚH: Žena dala výpověď v práci, aby se vydala hledat svého 57 dní ztraceného psa. Jak to dopadlo?

Článek je zařazen v: holčička , zatčení holčičky