Virály

23. prosince 2022 19:32

redakce Prima Lajk

Sexbomba z OnlyFans přišla o práci prodavačky aut. Její videa rozptylovala kolegy

Kráska z OnlyFans přišla o práci, protože její žhavá videa rozptylovala kolegy.

Mít za kolegyni sexy ženu nikdy není úplně snadná věc. Zejména, když jste single, ona je single, a ještě navíc oba máte rádi flirt. Sparky Clarky, jak si říká následující kráska z OnlyFans, teď ale o svou práci přišla poté, co se její kolegové v autoservisu dozvěděli, že ve svém volném čase natáčí lechtivá videa.

Situace se v prodejně aut stala natolik závažnou, že zaměstnanci a kolegové oné floridské krásky byli konstantně rozptylováni a nemohli se podle slov šéfa firmy soustředit na svoji práci. Takhle to alespoň podal Sparky Clarky, když jí kvůli tomu dával padáka.

Žena, která si od té doby díky úspěchu na sociálních sítích nemůže na nedostatek financí příliš stěžovat, to přesto označuje za těžký sexismus, diskriminaci a velmi nefér zacházení. Není ale pochopitelně jediná. V poslední době se čím dál tím víc zaměstnavatelů loučí s dívkami a ženami, u kterých zjistí, že zároveň působí na OnlyFans.

Skoro jako by to poškozovalo jejich reputaci, nebo co. Zjevně se tak dostáváme do situace, kdy opravdu dochází k nějaké formě diskriminace. Je tak otázkou, jestli by pro podobné případy neměl vzniknout jakýsi zákon, který by ženám zaručil určitou míru ochrany. Těžko si totiž představit, že by například muži dostávali padáka za to, že ve svém volném čase streamují na Twitchi videohry. Což je v principu téměř to samé, jako OnlyFans.

Sdílejte článek
Štítky práce diskriminace kolegové volný čas vyhazov OnlyFans prodavač Sexy kráska OnlyFans Spark Clark

Přečtěte si také