Virály

23. prosince 2022 19:20

redakce Prima Lajk

Věděli jste, kolik let bylo mámě Kevina v Sám doma? Její věk vás překvapí

Internet reaguje na zjištění, kolik bylo mámě Kevina ve filmu Sám doma.

Sám doma je bezesporu jedním z nejoblíbenějších vánočních filmů všech dob. Jeho postavy se od uvedení prvního filmu v roce 1990 staly téměř naší širší rodinou, ale jen málokdo dnes ví, jak staré vlastně jsou. I proto teď internet šokovala zpráva odhalující, kolik bylo herečce, která ztvárnila Kevinovu matku Kate, když snímek natáčela. Podle toho totiž můžeme přisoudit věk i Kevinově matce. No a pokud jste tipovali 40+, asi budete mírně zaskočeni.

@justbri_always

#greenscreen #fyp #seriesbybri #tvtiktok #tvtok #viral #homealone #fullhouse #dannytanner #goldengirls #friendstvtiktok

♬ As It Was - PREP

Ve skutečnosti totiž herečce Catherine O'Hara, která dnes patří mezi herecké legendy, bylo v době natáčení snímku pouhých 36 let. Ano, obří rodina a fakt, že zapomene na vlastní dítě, které by byly zřejmě známkou středního věku, zjevně nebránily tvůrcům filmu v tom obsadit docela mladou herečku do jedné z hlavních rolí. No ale tak už to holt se Sám doma bývá. Každý rok lidé objeví jinou zajímavost nebo tajemství. Naposledy takhle například TikTok přišel na to, proč rodina McCallisterů neřešila přebývající letenku. Táta Kevina totiž letenku omylem vyhodil spolu se zbytky zničené pizzy.

Legendární vánoční film Sám doma si můžete připomenout na Primě na Štědrý den ve 20:15! Druhý díl s podtitulem Ztracen v New Yorku pak uvidíte ve stejný čas 25.12.


Přečtěte si také