Virály

11. prosince 2019 13:06

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy modelka přiznala, že ji obtěžují stalkeři. Jaké úchylné zprávy jí chodí?

Instagramová modelka, která vydělá na 600 tisíc korun měsíčně, přiznala, že její profese není tak skvělá. Neustále ji totiž otravují nadržení chlápci.

Brazilská modelka Natalie (26) má téměř profesi snů, dalo by se říct. Dívka pravidelně zveřejňuje příspěvky na sociálních sítích, ovšem pochopitelně, její sexy fotky lákají často nevyžádanou pozornost mužů. Natalia se svěřila s tím, co jí chodí nejčastěji do zpráv na Instagramu. Téměř vždy jí muži zvou na dovolenou jako je Dubaj, kam by s ní chtěli letět a nabízí jí obrovské částky za její čas.

Nejvíc jí ale šokují sportovci, kteří mají doma manželky a vypadají, že jsou šťastní v manželství. Ale vždy od nich má nabídky. Vždy to začíná stejně – napřed jí napíšou, že je sexy, potom ale, když jim na takové zprávy neodpovídá (nebo jen poděkuje), změní se to na „jsi děvka a jsi ošklivá“. Nejsou to ale jen muži, od kterých dostává nemístné zprávy.

Dívky jí píšou, že s ní chtějí být kamarádky, či spolupracovat – pak od ní ale často kradou fotky, lžou o ní nebo se snaží pošpinit její pověst. Přiznává také, že jí neustále chodí různé dárky (včetně třeba takových, jako jsou kabelky od Gucciho) a dokonce nabídky k sňatku. A to přestože je veřejně známo, že má přítele. Na otázku, proč si myslí, že ji tolik lidí sleduje, odpověděla, že to je kvůli jejímu zadku. No, co k tomu říct. Převakapující je spíš to, že ji to ještě překvapuje...


Přečtěte si také