Virály

24. dubna 2021 15:29

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy rosnička oznámila, že si založila svůj účet na OnlyFans! Kolik už má fanoušků?

Účet na OnlyFans má kdekdo a vypadá to, že si tam hodně lidí slušně vydělává. Proto se to rozhodla zkusit i známá rosnička.

Známá, teď už bývalá moderátorka počasí v mexické televizi Yanet Garcia si založila účet na erotickém portálu OnlyFans. Oznámila to svým 14 milionům fanouškům ve videu na Instagramu s tím, že svoje nahé fotky bude na platformě nabízet za peníze. Video už zhlédlo na 1,2 milionu lidí, dá se tedy předpokládat, že se rosnička zařadí mezi modelky na předních příčkách OnlyFans. Měsíční předplatné má momentálně na 20 dolarech (cca 427 korun). Její příchod na OnlyFans komentoval dokonce i oficiální profil služby OnlyFans slovy, že ji „vítá do rodiny“ a že jsou rádi, že se rozhodla k nim přidat.

Garcia se momentálně už jako rosnička neživí – svou kariéru ukončila v roce 2019, od té doby se živí výhradně jako modelka. No, předpokládáme, že dojde velkého úspěchu. Na profilu momentálně má 9 příspěvků, další však budou brzy následovat. O Yanet se psalo také v souvislosti s rozchodem se známým hráčem Douglasem FaZe Censorem Martinem. Ten se s ní rozešel údajně kvůli tomu, že ho „ždímala“ z peněz – jak sám naznačil, oficiálním důvodem bylo ale to, že se chtěl více věnovat hraní Call of Duty. Jen aby nedošlo k mýlce, Douglas si tím poměrně slušně vydělává, ne, že by snad hrál po večerech „jen tak“ a vzdal se kvůli tomu přítelkyně. Dnes už má Garcia po boku nového přítele, ale tomu starému i přesto vděčí za jí od rozchodu s ním vzrostl počet sledujících Instagramu na dvojnásobek.

Sdílejte článek
Štítky peníze Instagram rosnička OnlyFans sexy fotky OnlyFans Yanet García

Přečtěte si také