Virály

3. prosince 2019 16:46

sarka.turcekova@gmail.com

Sexy učitelka se vyspala s nejméně pěti studenty. Jaký trest za svoje oplzlosti dostala?

Stává se to čím dál častěji. Tahle mladá učitelka měla mít původně poměr jenom s jedním studentem, jenže postupně se začali přiznávat další.

32letá učitelka Fiona Viotti rozjela sexuální vztahy se studenty mezi lety 2013 až 2019, o to víc skandální to je, že všichni chlapci byli z biskupské diecézní školy. Učitelka, která je pohledná a díky jejímuž věku pro ni nemohlo být těžké se studenty navázat intimní vztah, si zřejmě myslela, že se na to nepřijde. Ovšem 18letý student se rozhodl promluvit a řekl, že mezi sebou měli intenzivní sexuální vztah. Začala se kontrolovat až v momentě, kdy jí řekl, že to chce ukončit.

Následným šetřením se zjistilo, že zatímco škola neměla o činech učitelky ani ponětí, chlapec byl jedním z nejméně pěti studentů, se kterými učitelka měla poměr. Fiona, bývalá učitelka dějepisu a trenérka vodního póla, navíc byla celou dobu vdaná. Protože rezignovala sama, škola proti ní nepodnikla disciplinární opatření. Nedokázala však určit, jak se učitelčiny fotky sexuální povahy dostaly ke studentům, každopádně ti si je mezi sebou posílali přes sociální sítě. Když rezignovala, byla Fiona přijata na psychiatrickou kliniku a později propuštěna.


Přečtěte si také