Virály

18. července 2022 15:21

redakce Prima Lajk

The Sims 4 přidají volbu sexuální orientace. Z čeho všeho budou mít hráči na výběr?

Vývojáři hry The Sims 4 přidají v nové aktualizaci volbu sexuální orientace a romantické preference.

Hráče jedné z nejprodávanějších sérií videoher všech dob The Sims už brzy čeká nové rozšíření, díky čemuž se dočkají možnosti zvolit si sexuální orientaci hrané postavy. Vývojáři nadcházející expanze The Sims 4: Střední škola, která vyjde už 28. července, slibují nejen rozšíření nové životní etapy dospívání, ale zároveň v ní i představí chystanou funkci sexuální orientace, která bude nově dostupná u každého Simíka.

Hráči si tak budou moci u každé postavy vybrat, zda Simíka přitahují muži, ženy, ani jedno, či oboje. Zároveň bude i nově přidaná možnost romantické preference, která rozhodne, jak bude okolí i konkrétní Simík reagovat na chování dalších postav. Vývojáři však mysleli rovněž na to, že během života se každý postupně objevuje a poznává, a tak se může změnit i orientace hraného Simíka. Na výběr bude také oddělená preference sexuální partnera, jenž může, ale i nemusí odpovídat citovému naladění postav.

Bezplatné rozšíření navíc bude nabízet i možnost vytvořit si postavu, která se nechce citově vázat a jen si chce užívat nezávazných románků, nebo naopak. Na autentičnosti hry přidává ještě i to, že kromě výběru sexuální orientace a preference bude přidána také aktualizace rostoucího ochlupení. Ačkoli zatím do možnosti volby nebyla přidána nebinární postava, vývojáři slibují, že bychom se jí mohli dočkat už v příštích několika měsíců. Hráči se ale i přesto mohou už brzy těšit žhavým novinkám, které dost okoření celý příběh.

Sdílejte článek

Přečtěte si také