Virály

10. července 2020 00:42

sarka.turcekova@gmail.com

SMUTNÝ PŘÍBĚH: Populární streamerka spáchala sebevraždu! Pár dní před tím napsala tuhle smutnou věc

Známá streamerka měla na Twitchi už 100 tisíc sledujících. Přesto ale kvůli psychickým problémům spáchala sebevraždu a už není mezi námi.

I když je třeba člověk v životě spokojený a na povrch úspěšný, tak to nemusí znamenat, že je doopravdy šťastný. To se ukázalo na dalším příkladu 26leté streamerky Ohlany (vlastním jménem Lanny), která sice měla na 200 tisíc fanoušků na Instagramu a 100 tisíc na Twitchi, kde hrála hry. Ale přesto se mladá žena trápila depresemi a úzkostí. Ještě před tím, než se rozhodla ukončit svůj život, napsala na sociální sítě několik statusů ohledně toho, že se cítí opuštěná ve svých temných myšlenkách.

Zveřejnila také několik svých myšlenek ohledně psychických problémů na svém Twitteru. Tam napsala, že lidé trpící depresí často nejsou společností akceptovaní a často končí v rukou policistů, aby si neublížili. Její temné myšlenky a deprese však nakonec vyústily v to, že si sáhla na život. Před smrtí sdílela několik posledních slov ve storíčku na Instagramu, kde všem poděkovala za vzpomínky, které s nimi zažila i příležitosti, které během svého života mohla mít.

Naznačila ale, že některé bouřky jsou horší než ostatní, čímž zřejmě narážela na své vážné psychické problémy, se kterými po měsíce bojovala, a nepodařilo se jí je překonat.

Sdílejte článek

Přečtěte si také