Virály

23. prosince 2020 11:22

sarka.turcekova@gmail.com

Snoubenci zjistili, že vyhráli na svůj svatební den velkou sázku! Kolik peněz vyhráli?

Ženich zůstal v naprostém šoku, když zjistil, že se mu podařilo vyhrát značnou sumu peněz ve fotbalové sázce přesně v den, kdy se měl ženit se svou nastávající.

Svatební den by měl být pro každého nejlepším dnem v životě, nebo minimálně jeden z těch nejšťastnějších. Rozhodně se tomu tak bylo v případě Richarda Purcella. Ženich zůstal ohromený poté, co si uvědomil, že vyhrál 10 000 liber, což odpovídá asi 288 tisícům korun. A to připadlo přesně na den, kdy se ženil. 57letý rodák z Widnes byl natolik zaneprázdněný přípravami na svatbu se svou snoubenkou Victorií, že si zapomněl zkontrolovat kupón ze sobotní fotbalové akce. Když pak nakonec skóre vyhledal, tak si uvědomil, že má celé svatební přípravy "zdarma", protože se stal o desítky liber bohatší.

Muž si koupil svůj obvyklý kupón Betfred Goals Galore No Draw a potřeboval, aby celá řada týmů dobře skórovala, aby mohla být jeho sázka úspěšná. A to se také stalo, takže on svoji sázku vyhrál. Sázka, pokud vás zajímá, obsahovala zápasy mezi skotskými stranami Arbroath a Ayr, Annan Athletic a Queen's Park a zápasy anglické fotbalové ligy mezi Burton Albion a Doncaster Rovers, AFC Wimbledon a Crewe Alexandra, Leyton Orient a Crawley Town a Newport County a Oldham Athletic.

Teprve poté, co obřady a slavnosti utichly, konečně zkontroloval svůj telefon, aby zjistil, že vyhrál velký obnos peněz. Prohlásil, že si je jistý, že peníze s manželkou dobře využijí. Pokud jde o jejich líbánky, už si rezervovali pěkný hotel v Chesteru. Ženich však ale hned dodal, že je nejšťastnjším manželem rozhodně kvůli své nevěstě. Ale peníze se jim samozřejmě také jako svatební dárek hodí.


Přečtěte si také