návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

ŠOK! Učitel donutil teenagera s rakovinou sedět odděleně od spolužáků. Co ho vedlo k této odporné diskriminaci?

Koho by napadlo, že ve 21. století ještě existuje někdo s tak absurdními předsudky?
Vydáno: 23.11.2018
Učitel nechal sedět chlapce s rakovinou odděleně
Učitel nechal sedět chlapce s rakovinou odděleně Autor: profimedia
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Těžko uvěřitelná věc se stala v jedné škole na jihovýchodě Číny. Jeden učitel tam totiž donutil teenagera s rakovinou sedět ve třídě na samotce, protože se bál, že je nemoc chlapce nakažlivá. 13letému Xiaozhouovi před rokem diagnostikovali Non-Hodgkinův lymfom, tedy zhoubné nádorové onemocnění mízních uzlin. A od té doby musel sedět odděleně od svých spolužáků. Učitel mu s nimi zakázal dokonce i absolvovat zkoušky. Kvůli tomuto jednání byl lektor obviněn z diskriminace a byla mu  pozastavena činnost.

Že něco není v pořádku, si uvědomil otec chlapce, když si všiml, že jeho syn ani po dvou měsících, co do školy nastoupil, aby byl blíže rodičům při léčbě své nemoci, stále nemá žádné výsledky ze zkoušek. Když se na to syna zeptal, šel s pravdou ven a prozradil, že jej nechává učitel sedět samotného, protože je prý nakažlivý. Do té doby to ale teenager nechtěl své rodině říct, aby v nich nevzbudil obavy.

Xiaozhou poté, co mu lékaři zjistili tuto formu rakoviny, podstoupil v rámci léčby operaci a šest cyklů chemoterapie. Kromě toho se taky musel vypořádávat s přechodem na novou školu a se zacházením svého učitele, který jej naprosto izoloval od ostatních. Doufejme tedy, že po změně učitele se bude moci vrátit ke svému řádnému vzdělávání a pokračovat v svém zotavování.

Řekl chlapec něco, co si myslí každý?

Chlapec, který měl sex se svou učitelkou, překvapil soud! Tohle je sen každého kluka!

Učitelku vyhodili za to, že je veganka 1

GALERIE: Českou učitelku ze školky vyhodili kvůli tomu, že je VEGANKA! Proč ji rodiče nesnášeli?

Článek je zařazen v: Teenager , škola , samotka , rakovina , učitel