Virály

16. března 2018 13:58

redakce Prima Lajk

Šokující zvrat v případu týraného štěněte! Útočník byl brutálně napaden. Jak je na tom pejsek?

Kauza okolo nepochopitelného napadení psa má nečekané pokračování.

Jsou to teprve dva dny, co českým internetem proletěly šokující záběry muže, který brutálním způsobem týrá své tříměsíční štěně. Video vzbudilo na internetu opravdu nenávistné reakce, mladého Jakuba už vyšetřuje policie a pes se ve vážném stavu dostal do péče veterinářů. Mnoho lidí si pak s odporným chováním mladíka nebralo servítky a útočníkovi přáli krutý trest. A zdá se, že někdo přešel od výhružek k činům.

Útočník Jakub byl totiž podle vyjádření jeho maminky napaden a údajně musel být ošetřen i v nejbližší nemocnici. Maminka odmítla sdělit k útoku na syna jakékoliv detaily, s největší pravděpodobností ho ovšem někdo napadl právě kvůli týrání štěněte. Další podrobnosti o jeho stavu zatím nejsou známy.

A jaký je aktuální stav zmláceného pejska? Ten byl k veterináři převezen s krvácením do břicha, dvěma zlomenými packami i pánví a zraněním hlavy s podezřením na otok mozku. Podle informací serveru Extra.cz je pejskův stále vážný a jde mu o život. „Jelikož byla nutná speciální diagnostika, převezli jsme štěňátko na referenční kliniku," uvedla podle Extra.cz klinika.

I přes svůj špatný zdravotní stav ovšem na veterináře údajně mává ocáskem a má šťastná očička. Vděk a radost z toho, že se konečně pes ocitl v péči dobrých lidí, nejspíš dělá své. Doufejme tedy, že se dočkáme dojemného zázraku a zvíře bude opravdu v pořádku.


Přečtěte si také