Virály

15. března 2018 13:06

redakce Prima Lajk

VIDEO: Brutální záběry týrání štěněte, které hýbou Českem! Nikdo nechápe, jak to mohl muž udělat! Co na to útočník řekl?

Chování, které žádný milovník zvířat nedokáže pochopit.

Smutný příběh se udál před pár dny v Prachaticích. Třiadvacetiletý Jakub zde u sebe doma brutálně mlátil svého již tak zraněného psa. Vyděšené zvíře na záběrech zdvihá do vzduchu, kope ho a škrtí. Celou situaci natáčí jeho vyděšený kamarád, jenž dal poté video na sociální sítě, aby na Jakubovo chování upozornil. A děsivé záběry se od té doby šíří celým Českem. O celou věc se začala zajímat nejen média, ale naštěstí také policie. Prachatická policie už případ vyšetřuje a muži za týrání psa údajně hrozí až dva roky vězení. A jak se snažil hnusný čin obhájit sám útočník?

Ten už se k celému incidentu vyjádřil na svém facebookovém profilu, který však posléze zrušil. „Marley je u kamaráda už. Kdybych to mohl vrátit, tak to udělám, ale už to nejde. Ujely mi nervy a bohužel jen proto, že mě kousnul do nohy. Mrzí mě to,“ napsal podle serveru Extra.cz mladý Jakub. Lidem ovšem tato omluva nestačí a na kluka míří nenávistné reakce ze všech stran. A podle většiny z nich si zaslouží co největší trest.

A jak je na tom nyní nebohý pes? Ten je ve vážném stavu stále v péči zvěrolékařů. Krvácí prý do břicha, má zlomené dvě packy ale také otok hlavy a podezření na otok mozku. Jeho léčení, pokud se z toho pejsek dostane, bude pravděpodobně trvat dlouhé měsíce. Jeho psychika a důvěra k lidem může být narušena už navždy. Snad bude mít Marley štěstí na lepšího páníčka.

Sdílejte článek

Přečtěte si také