Soudní lékařka prozradila, jakou nejhorší smrt kdy vyšetřovala. Takhle byste zemřít nechtěli!

Jaká může být nejhorší smrt? Soudní lékařka se podělila o svůj názor.

Asi se shodneme, že žádná smrt není příjemná. Existují však horší a lepší způsoby toho, jak odejít na onen svět. Absolutně si nedokážeme představit, jaké to musí být pro lidi na pitevně, kteří každý den přichází do styku s mrtvolami. Odhalovat příčinu úmrtí není zrovna nejpozitivnější věc na světě, ale někdo to holt dělat musí. A možná, že se najdou i tací, kteří si svou práci nějakým zvráceným způsobem užívají.

Ale zpátky k tématu. Bývalá soudní lékařka Judy Melinek z New Yorku se podělila o svou vlastní zkušenost. Jaká byla ta nejhorší smrt, kterou během své kariéry vyšetřovala? Uvaření zaživa. V roce 2002 se vydal barman Doyle na drink se svým přítelem Michaelem Wrightem a jeho přítelkyní. Dva kamarádi se začali hádat, jelikož Michael obvinil Doyla z toho, že flirtuje s jeho partnerkou. Později došlo ke strkanici a Doyle spadnul do otevřeného kanálu. Kvůli rozbitému hlavnímu uzávěru byla voda uvnitř kanálu vařící. Podle informací měla dosahovat něco kolem 148 stupňů Celsia.

Když na místo dorazili záchranáři, byl Doyle stále na živu a křičel o pomoc. Kvůli vysoké teplotě se k němu ale nikdo nemohl dostat. Trvalo dlouhé čtyři hodiny, než se ho podařilo z téměř 6metrové hloubky dostat. Když se jeho tělo dostalo na pitevnu, Judy zjistila, že jeho kůže byla úplně odloupaná a vnitřní orgány doslova uvařeny. Nejhorší přitom je, že neměl žádné jiné zranění, takže byl plně při vědomí a trpěl strašlivou bolestí… Horká pára na rozdíl od ohně neničí nervová zakončení, takže člověk všechno cítí.

Sdílejte článek

Přečtěte si také