Virály

28. ledna 2022 20:43

redakce Prima Lajk

Streamerka odhalila brutální dopady na její život poté, co ji začal pronásledovat stalker. Co všechno jí provedl?

Streamerku začal obtěžovat stalker. Dodnes nemá svůj život pod kontrolou.

Kanadská streamerka s přezdívkou „nalipls“ nedávno po několika letech mlčení sdílela s veřejností svůj příběh, ze kterého zcela upřímně celkem mrazí. Známá hráčka her jako World of Warcraft a dalších se svěřila, že ji v posledních dvou letech pronásleduje ustavičně jeden z jejích bývalých moderátorů na Twitchi, jenž se jí údajně snaží ze života udělat peklo. Stal se jí totiž doslova posedlý, a vše zašlo tak daleko, že jí dokonce vyhrožoval smrtí.

Jedinec zvaný „propain“ se s ní seznámil na jedné populární herní sešlosti v USA, následně si s ní začal psát, když mu ale dala najevo, že o jeho zájem nestojí, jeho posedlost se jenom zvýšila. Postupně si tak začal vytvářet falešné profily, bombardoval ji zprávami, psal i jejím fanouškům, vyhrožoval dokonce i jejímu příteli, a dokonce na ni jednou zkusil přivolat policii anonymní zprávou, že si streamerka chce ublížit. Ve svém pokusu byl ale neúspěšný. Způsobil ovšem streamerce velkou újmu na duševním zdraví, musela přestat streamovat, stáhnout se ze sociálních sítí a v jednu dobu byla i nemocná se srdcem.

Naštěstí se před nějakou dobou vrátila, spolu s ní ale začal být opět aktivní i onen stalker. Nakonec se tak streamerka rozhodla vše zveřejnit, zapojit do celé záležitosti policii a založit si charitativní sbírku, kterou by mohla pokrýt náklady na případný soud. Chce totiž stalkerovi právně zamezit v jakémkoli kontaktování její osoby, aby když soudní příkaz poruší, jej mohla nechat zatknout.

Sdílejte článek

Přečtěte si také