Virály

17. ledna 2023 16:02

redakce Prima Lajk

Streamerka se stala terčem kritiky poté, co se pokusila vytrollit fanoušky. Co drsného jim napsala?

Streamerka si zavařila na pěknou ostudu.

Trollování mezi streamerem a jeho fanoušky není nic nového. Naopak je to taková běžná součást každého Twitch streamera, že se se svým chatem tu a tam mírně provokuje. Občas ale nastanou případy, kdy jedna či druhá strana překročí hranici, a najednou je to už přes čáru. Právě to se teď stalo streamerce Sapharic. Problém je, že to Sapharic celé myslela jako satiru.

Streamerka totiž napsala na Twitter příspěvek, v němž vynadala fanouškům, kteří si během jejího streamu libovolně odchází od televize či obrazovky na záchod, najíst se, vyvenčit psa, nebo nedejbože její stream rovnou vypnou. Když už si Sapharic vyhradí čas ve svém dni na to, aby lidi bavila, tak to nejmenší, co by mohli udělat, je se dívat.

Už z této kombinace slov by pak mělo být všem jasné, že to nemyslí vážně, a že si z lidí jenom dělá srandu. Plno fanoušků to tak naštěstí i pochopilo a ve srandě pokračovali. Bohužel se ale našlo ještě větší množství těch, kteří vůbec nepobrali tón její zprávy, a začali jí kritizovat, že je namyšlená a arogantní. Vtip tak najednou přestal být vtipný, protože jej musela Sapharic začít vysvětlovat, aby jí přestaly chodit rozhořčené zprávy. Holt internet v kostce.


Přečtěte si také