Virály

15. srpna 2019 13:22

redakce Prima Lajk

Studentka se ukryla v kufru přítele, aby nachytala kamarádku, jak se s ním pokouší vyspat! Jak to dopadlo?

Test věrnosti pro kámošku.

Testovat kluky, jestli by své přítelkyně podvedli, nebo ne, je docela běžná praktika. Následující příběh je ale trochu jiný. Zaprvé, nikdo v něm nemá skrytou kameru a nikdo se nechová podle scénáře. Situace vznikla nečekaně, když Samanthinu (18) příteli Jacobovi (19) začala psát její kamarádka. Prý s ním flirtovala a později chtěla, aby ji někde vyzvedl. Pár se tak rozhodl, že si ověří, jaké jsou její pravé úmysly.

Samantha se tak následně ukryla v kufru, zatímco Jacob vyzvedl její kamarádku. No a pak to začalo. Kamarádka se mu svěřila, že ho prý chtěla svést už dávno, že je z něj celá vlhká a nemůže se dočkat, až se s ním vyspí. To vše, zatímco Samantha čekala v kufru s mobilem v ruce, až ji její přítel pustí ven. To se i stalo, pod záminkou hledání kondomů v kufru, Samantha tak vylezla a po nějaké chvíli, kdy Jacob hledal výmluvy, proč s kamarádkou nemůže spát, dívku překvapila tím, že si nasedla odnikud na zadní sedadlo. Reakce dívky?

Překvapení. Šok. Místo, aby však vyšla s pravdou ven, případně se omluvila, jednoduše dělala jakoby nic a ještě se přitom usmívala. Pár ji nakonec nekonfrontoval, trapné to bylo nejspíš i bez toho, nakonec ji tak nechali v restauraci samotnou a oni odjeli. Netřeba dodávat, že tím se přátelství uzavřelo. Video celého incidentu najdete zde.

Sdílejte článek
Štítky nevěra auto Sex test kufr přítel kamarádka

Přečtěte si také