Test věrnosti na kamarádce 1
Autor: youtube.com Test věrnosti na kamarádce 1

Studentka se ukryla v kufru přítele, aby nachytala kamarádku, jak se s ním pokouší vyspat! Jak to dopadlo?

Publikováno: 15.08.2019
Test věrnosti pro kámošku.

reklama

Testovat kluky, jestli by své přítelkyně podvedli, nebo ne, je docela běžná praktika. Následující příběh je ale trochu jiný. Zaprvé, nikdo v něm nemá skrytou kameru a nikdo se nechová podle scénáře. Situace vznikla nečekaně, když Samanthinu (18) příteli Jacobovi (19) začala psát její kamarádka. Prý s ním flirtovala a později chtěla, aby ji někde vyzvedl. Pár se tak rozhodl, že si ověří, jaké jsou její pravé úmysly.

Samantha se tak následně ukryla v kufru, zatímco Jacob vyzvedl její kamarádku. No a pak to začalo. Kamarádka se mu svěřila, že ho prý chtěla svést už dávno, že je z něj celá vlhká a nemůže se dočkat, až se s ním vyspí. To vše, zatímco Samantha čekala v kufru s mobilem v ruce, až ji její přítel pustí ven. To se i stalo, pod záminkou hledání kondomů v kufru, Samantha tak vylezla a po nějaké chvíli, kdy Jacob hledal výmluvy, proč s kamarádkou nemůže spát, dívku překvapila tím, že si nasedla odnikud na zadní sedadlo. Reakce dívky?

Překvapení. Šok. Místo, aby však vyšla s pravdou ven, případně se omluvila, jednoduše dělala jakoby nic a ještě se přitom usmívala. Pár ji nakonec nekonfrontoval, trapné to bylo nejspíš i bez toho, nakonec ji tak nechali v restauraci samotnou a oni odjeli. Netřeba dodávat, že tím se přátelství uzavřelo. Video celého incidentu najdete zde.

Cítí žraloci krev ve vodě? 1

Youtuber testoval, jestli žraloci ve vodě cítí krev. Jak to dopadlo?

Která z žen je pravou matkou dítěte?

TEST: Kdo je skutečná matka dítěte? Odpověď toho o vás prozradí víc, než byste čekali

reklama