Virály

26. srpna 2017 01:31

redakce Prima Lajk

Tahle dívka pila týden lák z okurek. Neuvěříte, co to udělalo s jejím tělem!

Uvažujete nad dietou? Chcete uvolnit napjaté svaly nebo zredukovat cukr ve vašem těle? Pak máte nadosah lék, který jste pravděpodobně roky přehlíželi.

Uvažujete nad dietou? Chcete uvolnit napjaté svaly nebo zredukovat cukr ve vašem těle? Pak máte nadosah lék, který jste pravděpodobně roky přehlíželi. Ano, jedná se o lák z okurek, který začala pít Američanka Ileana Paules-Bronetová poté, když její přítel přišel z posilovny a v tašce měl lahvičku téhle zázračné tekutiny.

Co to s jejím tělem udělá? Foto: littlethings.com

Ileana nechtěla věřit tomu, že její přítel pije lák místo iontového nápoje a sama se pustila do testu – co s jejím tělem udělá, když po dobu jednoho týdne bude pít deci láku. Po prvních dvou necítila nic, poté si ale začala všímat, že jí už tak nepáchne z úst a že má uvolněné svalstvo. Po sedmi dnech pak prohlašuje, že by lák z okurek měl pít každý, kdo aktivně sportuje a nechce utrácet peníze za nesmyslné doplňky.

Ano - jedná se o lák z okurek. Foto: littlethings.com

Je totiž prokázáno, že lák má blahodárné složení - obsahuje v podstatě jen vodu, sůl a ocet, spolu s důležitými antioxidanty, které snižují riziko rakoviny. Možná se budete zdát ostatním jako solidní exot, ale měli byste to alespoň zkusit. Je to skoro zadarmo a budete se cítit skvěle.

Sdílejte článek

Přečtěte si také