Virály

28. listopadu 2022 14:08

redakce Prima Lajk

Táta ujel kvůli synovi 1 600 kilometrů. Udělal to z tohoto dojemného důvodu!

Otec ukázal lásku k synovi dojemným způsobem.

Rodiče pro své děti udělají téměř cokoli, jen aby viděli na tváři jejich upřímný úsměv. Důkazem toho je i táta Paul Miller, který na sociální síti vystupuje pod přezdívkou New Mill Paul a rozhodl se sdílet se světem svůj příběh o tom, co všechno podstoupil pro to, aby udělal svému náctiletému synovi Finovi radost.

Všechno to začalo před několika měsíci během nejhorší covidové vlny. „Říkal jsem vám už o tom, jak můj syn napodruhé neuspěl u řidičské zkoušky?“ napsal Miller ze západního Yorkshireu na Twitter. „Byl hrozně naštvaný a zklamaný, takže jsem se snažil být logicky dobrým tátou a celou situaci vyřešit,“ vzpomínal otec. Kvůli probíhající pandemii byl ale vypsán další opravný termín zkoušky až za několik měsíců, což se zdálo být pro puberťáka jako nekonečná doba.

Odhodlaný táta si tak sedl k počítači a začal hledat jiné alternativy. Ukázalo se, že by si jeho syn mohl udělat v co nejbližší době řidičský průkaz v jedné oblasti nacházející se ve Skotské vysočině, a tak Miller na nic nečekal a termín zarezervoval. Znamenalo to však jediné – musí společně se synem cestovat několik stovek kilometrů daleko a poté zase zpět.

Po 800kilometrové cestě je ale doprovázel jeden problém za druhým – od dvakrát zrušeného ubytování až po hovor od instruktora autoškoly s tím, že se jejich termín musí pozměnit. Miller se už ale nechtěl nechat zastavit a každou překážku postupně vyřešil. Naštěstí má příběh šťastný konec s tím, když jeho syn Fin vystoupil s instruktorem autoškoly z auta se slovy: „Tati, mám to.“ „To byla chvíle, o které vím, že na ni do smrti nezapomenu,“ vzpomínal hrdý otec a dodal, že to všechno za synův úsměv stálo.

Sdílejte článek

Přečtěte si také