Ilustrační foto
Autor: istock.com Ilustrační foto

VIDEO: Nejhorší otec na světě? Týpek použil před policisty vlastní dítě jako lidský štít!

Tamara F. Publikováno: 05.10.2022
Muž si chtěl zachránit krk na úkor svého dítěte.

reklama

Nad chováním některých lidí zůstává občas opravdu rozum stát. Ačkoli se totiž říká, že rodičovská láska je ta nejsilnější a nic ji nepřekoná, v případě sedmadvacetiletého Brandona Matthewea Douglase Leohnera tomu tak opravdu není. Tenhle týpek totiž dokázal, že raději zachrání svoji kůži nežli vlastní dítě.

Američan měl podle informací unést své dítě od matky a nebezpečně s ním na klíně ujíždět v autě po floridských ulicích. Policie ho však brzy nato dopadla u restaurace rychlého občerstvení. Aby se muž vyhnul zatčení, použil při útěku před policisty ročního syna jako lidský štít. Jeho nechutný pokus o úprk a únos se mu však naštěstí nevydařil a dobře mířená rána taserem zasáhla Leohnera do těla. Policisté poté rychle přispěchali k dítěti a odnesli ho do bezpečí.

 

 

„Policisté udělali vše, co mohli, aby malé dítě rychle a bezpečně zachránili před šílencem a dopadli ho,“ stálo v prohlášení floridské policie. „Dítěti se naštěstí nic nestalo a neprodleně bylo předáno do péče matky.“ Na nezodpovědného otce nyní čeká soud, který rozhodne o jeho budoucnosti.

Dívka svou rodinu nutí, aby přestala jíst maso.

Teenagerka se stala vegankou a nutí celou rodinu, aby přestala jíst maso! Co na to její otec?

reklama