Virály

7. září 2021 10:03

redakce Prima Lajk

Tatéři sdíleli nejpitomější kérky, které si lidé nechali udělat. Opravdu tyhle šílenosti někdo chtěl?

Tatéři ti tvrdý chleba mají. Zvlášť, když po nich lidé chtějí zvěčnit úplné ptákoviny.

Vždycky je v módě určitý druh tetování, který chce v jednu chvíli každý druhý. Ať už to jsou růže a kompasy, lapače snů nebo čínské znaky, kterým nikdo nerozumí. Pak jsou tu ale i tací lidé, kteří se chtějí odlišit a vymyslí si něco naprosto originálního a kreativního. No a poslední skupina jsou prostě jen blbečci, kteří chtějí sice taky něco originální, ale jdou na to z úplně jiného konce.

A o poslední skupince lidí dnes bude řeč. Tatéři z celého světa se totiž na diskusním fóru Reddit svěřili s těmi nejhoršími nápady na kérky, které chtěli lidé doopravdy vytetovat. Jeden z nich třeba zavzpomínal na 18letou holku, která chtěla vytetovat kolem celého pasu řetěz a těsně nad vagínou nápis „Tohle je majetek Davea“. Další uživatel zase pobaveně napsal o jednom týpkovi, který měl vytetovanou svou masturbující holku.

Jiný borec si chtěl zase nechat zvěčnit nápis „Liso, prosím, odpusť mi!“ k čemuž tatér ještě dodal: „Řekl jsem mu, že je to špatný nápad a neměl by to dělat, ale on si na tom prostě trval. Docela by mě zajímalo, jestli mu Lisa opravdu odpustila.“ Jestli mu odpustila se už asi nedozvíme, ale upřímně doufáme, že za tak romantické gesto to udělala.


Přečtěte si také