Virály

20. září 2022 10:30

redakce Prima Lajk

Tchyně proměnila svatbu snachy ve smuteční událost kvůli smrti královny. Co na to nevěsta?

Místo nejšťastnějšího dne v životě si nevěsta s ženichem prožili smuteční obřad.

Zpráva o nedávném úmrtí dlouholeté panovnice Británie královny Alžběty II. zasáhla každého člověka po celém světě. Přesto by se nemělo zapomínat na jiné radosti, které člověk v životě má. I proto byla devětadvacetiletá nevěsta Jane naprosto zděšená, když za ní přišla její tchyně s tím, že by měla zrušit svatbu s jejím synem Mattem, která byla plánovaná kolem pohřbu zesnulé panovnice.

Po několika dohadování však tchyně usoudila, že svatba může pokračovat, to však ještě Jane netušila, co ji na veselce čeká. Podle jejího příspěvku v redditovém vlákně prý dorazilo asi 70 procent pozvaných hostů v černém, aby uctilo památku Jejího Veličenstva. „Později jsem se dozvěděla, že tchyně poprosila většinu hostů, aby dorazilo v černé barvě,“ napsala naštvaná žena na Redditu.

To ale ještě pořád nebylo všechno. Po obřadu se totiž mnoho hostů začalo vytrácet, což pochopitelně novomanžele znepokojovalo. „Byli v jiné místnosti a koukali na televizní živý přenos z Westminsterského sálu, kde byla umístěna rakev s královnou,“ popsala nešťastná žena s tím, že mnoho hostů dokonce plakalo a drželo se v „modlitebním kruhu“.

„Zdvořile jsem se jich zeptala, jestli by se nechtěli vrátit na náš první tanec, ale tchyně mi řekla, že zrovna oslavují skvělou ženu, což mi potvrdilo, že o mně si myslí pravý opak,“ vzpomínala na „zlatý“ hřeb jejich nevydařené svatby nevěsta. No, jak se říká, čím horší svatba, tím lepší manželství. Pokud je to pravda, tyto novomanžele čeká opravdu šťastný život.

Sdílejte článek
Štítky smrt královna Alžběta II. tchyně smuteční obřad svatba

Přečtěte si také