Virály

2. března 2021 12:35

sarka.turcekova@gmail.com

Žena přistihla tchyni, jak kojí její dítě! Jak ji to proboha napadlo?

Maminka se zhrozila, když viděla na chůvičce, že její tchyně kojí jejího syna bez toho, aby se jí zeptala.

Žena svůj příběh sdílela na Redditu. Popsala svůj děsivý zážitek, když viděla něco, co asi vidět neměla – a nejen, že se na to neměla dívat, ale hlavně ani nechtěla, aby se něco takového stalo. Žena vysvětlila, že svoje dítě kojí večer a o víkendech. Avšak pumpuje ze svých ňader mléko, aby svému dítěti mohla nechat láhev i na všechny ostatní příležitosti, kdy s ním zrovna nemůže být. Tchyně se o její dítě stará během dne, zatímco ona pracuje. Svojí tchyni nechává lahvičku plnou mléka, pokud je potřeba dítě nakrmit. Jenomže jednoho dne zůstala opravdu v šoku, když se podívala do chůvičky a náhodně se podívala, jak se jim daří.

Otevřela aplikaci, kterou měla v telefonu pro chůvičku, protože jí tchyně poslala esemesku s tím, že dítě opravdu hodně pláče. Tak chtěla jen vidět, jestli se jí podařilo dítě uspat a jestli už uklidněné. Když se však podívala na kameru, viděla, jak její tchyně drží miminko, zatímco měla nadzvednutou košili a dítě bylo přisáté k jejímu prsu. Nemohla ho však tímto způsobem kojit, protože nemá žádné mléko. Přesto tento zjev působil děsivě. Matka tak okamžitě volala tchyni, ale ta jí neodpověděla. Pak přiměla svého manžela, aby s ní o tom promluvil. Ta mu vysvětlila, že to udělala, protože dítě tak moc plakalo, a že to dělala i se svými čtyřmi dětmi, tak si myslela, že by to mohlo účinkovat i na její vnouče.

Tchyně se navíc zlobila, že ji její snacha kontrolovala přes chůvičku s tím, že jde podle ní o narušení soukromí. Matka se pak ostatních uživatelů na Redditu zeptala, jestli se jim zdá, že je nějak mimo, když už nechce, aby se její tchyně starala o její dítě – mohou si totiž dovolit chůvu nebo jeslí. Tchyně to však jako žádný velký problém nevidí a tvrdí, že jí její snacha tímto zpsůobem „bere vnouče“ a že je to nefér. No, situaci matka zatím ještě nevyřešila, její manžel ale své tchyni hbitě odpustil s tím, že mu to nepřijde tak hrozné a chce jí dát další šanci.

Sdílejte článek

Přečtěte si také