Virály

27. dubna 2018 12:55

redakce Prima Lajk

Těchto 5 věcí dělá zaručeně každá žena, ale chlapovi to nikdy nepřizná! Holky, poznáváte se?

I holky mají svá tajemství. Tyto věci dělá úplně každá, ale jen málo jich to přizná.

1. Hudba ovlivňuje všechno

Hudba dokáže natolik ovlivnit, že si připadáme jako ve videoklipu, když zrovna jdeme na ulici a posloucháme svou oblíbenou hudbu ve sluchátkách. Hudba nás natolik ovládá, že během 6 minut dokážeme prostřídat 5 nálad.

2. Holení nohou jen do půlky lýtek

Pokud máme krátké Jeany a jdou nám vidět kotníky, oholíme si nohy jen tak, aby nešlo vidět, že zbytek těla máme chlupaté jak chlap.

3. Byt musíme mít pintlich

Mohou nastat dvě situace a to, že máme vše uklizené tak, že by se dalo obědvat přímo z podlahy a dokážeme řešit i poslední zapadlý vlas za skříní. Nebo přijde období, kdy žijeme jak ty nejhorší vagabundové a je nám vše úplně jedno. Házíme prádlo na zem a nestíháme uklidit ani po vaření. Dva extrémy jsou naše druhé jméno.

4. Chodíme ven v triku, ve kterém spíme

Mluvíme i například o rychlém nákupu nebo pokud se probudíme u někoho jiného a nemáme co jiného na sebe. Většinou pak hygienu zvládáme také až doma.

5. Mastné vlasy

Občas si prostě nechceme mýt hlavu každý den. Pokud pak musíme jít do společnosti, jsme z vlasů trochu zoufalé a proklínáme se, že jsme si je neumyli. Ještě, že existují suché šampony.

Sdílejte článek

Přečtěte si také