Virály

23. února 2021 18:44

sarka.turcekova@gmail.com

Těhotná holka musí vysvětlovat, že její dítě není 13letého kluka! Proč se s ním líbala?

Mladá teenagerka si měla začít se třináctiletým chlapcem. Teď je těhotná a lidé jí podezřívají, že její dítě může být jeho.

Celá kauza vznikla už minulý rok, když si 19letá teenagerka Zoe Laverne, která má jak instagramový účet, tak TikTok, začala se třináctiletým klukem. Šestiletý věkový rozdíl jí evidentně nebránil v tom, aby si s mladším tanečníkem Connorem Joycem začala románek. V několika videoklipech se k sobě měli, a dokonce se spolu líbali. Když pak dívka otěhotněla, tak ji fanouškové začali podezřívat, že by její budoucí dítě mohlo být jeho. To však mladá slečna popírá a říká, že spolu nikdy neměli seuxální vztah. Také se omluvila za to, že ve svém věku líbala jen třináctiletého chlapce s tím, že si uvědomila, že udělala chybu kvůli jeho nízkému věku.

Ke svému vztahu s mladším klukem řekla, že byli tehdy kamarádi a chovali k sobě nějaké city, což není nic špatného. Jediným problémem byl jejich věk, ale údajně si oba uvědomili, že je to špatně, a zastavili to. Connor promluvil o polibku ve svém vlastním živém vysílání. Podle jeho slov se s Laverne stali víc než přáteli, ale uvědomili si, že je to špatně, tak toho zanechali. Ve veřejném prohlášení sdíleném na sociálních médiích Connor také uvedl, že ho dívka rozhodně neznásilnila. Kromě polibku se prý s 13letým klukem tehdy nic jiného nestalo a měli již dávno přerušit kontakty. Momentálně je těhotná se svým přítelem Dawsonem Dayaem a prohlásila, že není žádný pochyb o tom, že právě on je otcem jejího dítěte. No ještě že tak.

Sdílejte článek

Přečtěte si také