návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Tento muž tvrdí, že 3 měsíce nic nejedl. Živí se prý ze vzduchu a slunečního svitu. Co to udělalo s jeho tělem?

Moderní doba přeje zvláštním stravovacím návykům. Jíst jenom zeleninu, jenom maso... a tento muž se pro jistotu rozhodl, že nebude jíst nic. Trvá na tom, že je to úžasně zdravé.
Vydáno: 10.12.2018
Bretharián nic nejedl 3 měsíce 6
Bretharián nic nejedl 3 měsíce 6 Autor: profimedia.cz
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Khai Ho nejedl 3 měsíce vůbec nic mimo přežvýkání několika lístků máty. Prohlásil, že vstřebává živiny ze vzduchu, a dokonce ze slunečního světla. Přežívá tím prý na 100 kaloriích týdně. Teď váží 83 kilo a nemůže si „dietu“ vynachválit. Dieta vyléčila jeho problémy s játry a vypadá dvakrát tak mladší na svůj věk – nyní je mu 38.

Pracuje přitom jako poslíček pizzy, takže jeho fyzický výdej energie je velký. Hlad ale necítí vůbec a jídlo jej nepřitahuje. Považuje sám sebe za brethariána. Ti věří, že hlavní živiny obsahuje prána. Přiznal, že jídlo odmítal už jako dítě. Před půstem jedl jednou za 3 až 4 dny. Ale jen díky meditaci se dokázal jídla vzdát na měsíce.

„Je to skvělý pocit, jsem plně napojen na svou mysl a nikdy jsem se necítil lépe. Všímám si také reakcí okolí. Lidé si myslí, že jsem blázen, ale zároveň mne obdivují,“ řekl s tím, že dospělý muž podle odborníků přežije minimálně na 2500 kaloriích za den, ale on je důkazem toho, že to tak není. 

Petr Mára

VIDEO: Čech nejedl 140 dní nic jiného než maso. Co udělala drsná dieta s jeho tělem?

Článek je zařazen v: dieta , bretharián , brethariánství , extrém , bizár , vegan , paleo , maso
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama