Virály

10. prosince 2018 16:03

redakce Prima Lajk

TEST: Hádanka, která toho prozradí mnoho o vašem milostném životě! Poznáte, s kterou holkou bude mít kluk sex?

Optická hádanka, ze které se toho o sobě dozvíte možná víc, než byste tušili.

Máme tu další optickou hádanku, která je ovšem tentokrát i menším psychotestem. Odpověď toho totiž podle tvůrců mnoho napoví o vaší osobnosti, zejména o vašem milostném životě. Na obrázku máte vybrat, kterou z holek z klubu si odvede chlap nakonec domů a bude s ní mít sex. Vaše volba pak napoví, jaké vztahy ve skutečnosti hledáte či zda máte např. sklony k nezávaznému sexu. Kterou slečnu tedy nakonec zvolíte?

Dívka A – Lidé, co zvolili holku v krátké sukni, hledají dlouhodobý vztah a pravou lásku. Chtějí svého potenciálního partnera na první pohled okouzlit, jednorázovky či rychlovky v baru už ale rozhodně nehledají.

Dívka B – Jste přesně takoví rebelové, jako žena na obrázku. Myslíte si, že jste ještě příliš mladí na to, abyste se vázali. Místo toho si chcete užívat života na plno, za všech okolností se bavit a sem tam toužíte v posteli sexuálně experimentovat. Nuda a rutina pro vás prostě není, stejně jako jeden jediný partner. Vy raději volíte nezávaznost.

Dívka C – Jste zvyklí dostat přesně to (či někoho), koho chcete, a ne pro vás není odpověď. Když si určíte cíl, dokážete za ním přesně a jasně jít. Jste cílevědomou a extrémně pracovitou osobou. Jenže právě na tom občas vaše vztahy mohou ztroskotat.


Přečtěte si také