Virály

13. září 2018 14:11

redakce Prima Lajk

TEST: Který pár z obrázku je nejšťastnější? Odpověď toho prozradí o vašem vztahu více, než byste čekali

Jaká dvojice z obrázku je do sebe nejvíce zamilovaná? A co to vypovídá o vašem jednání ve vztahu?

Na internetu se dá najít velké množství obrázků, které jsou vlastně šikovnými psychotesty. Na základě své volby se z nich dozvíte něco o své vlastní osobnosti či životě. A někdy to jsou věci, které jste možná ani vědět nechtěli. Nyní tu tedy máme obrázek tří absolutně šťastných a co nejvíc romantických párů. A vy si z nich máte vybrat ten nejšťastnější. Vaše volba pak napoví mnohé o tom, co sami ve vztahu vyžadujete nebo jak se v něm chováte. Tak si vyberte pár a zjistěte, zda to opravdu sedí.

Pár č. 1 – Vybrali jste si pár, který se dívá vzájemně do očí. Znamená to, že se cítíte ve vztahu jako rovnocenný pár. Jste hrdá na svého partnera a on je stejně tak hrdý na vás. Nic byste na sobě vzájemně neměnili, ale zároveň si každý z vás udržujete menší míru nezávislosti. Na názorech ostatních vám nesejde. Hlavní je, že jste šťastní a spokojení vy.

Pár č. 2 – Máte v životě svého protějšku pevné, nezaměnitelné místo. Jste jeho pravá ruka. Ví, že se vám může svěřit se vším a můžete mu poradit s každým problémem. Život bez vás si nedokáže představit a vy bez něj ostatně taky ne. Jste pro sebe vzájemně životní láskou i nejlepšími přáteli v jednom.

Pár č. 3 – Muž na třetím obrázku působí ochranářsky a dává své ženě jasně najevo, že u něj bude vždy v bezpečí. A přesně to se dá říci i o vašem vztahu. Muž je v něm dominantní jedinec, na něhož se dá ve všem spolehnout a vždy vás ochrání. Většinou je pánem situace, někdy je toho na něj ale už moc a prostě vybouchne. V tu chvíli přijde žena se svou něžnou stránku, která ho svými vlastnostmi dokonale doplňuje. Možná to zní k nevíře, ale takové pouto je dnes už vlastně vzácné.

Sdílejte článek

Přečtěte si také