FOTO: Volba okna z obrázku prozradí úplně všechno o vaší osobnosti. Víte, jací opravdu jste?

Možná tomu neuvěříte, ale výběr okna o člověku skutečně může říct mnohé.

Říká se, že oči jsou naše okna do světa i do duše. Hodně však záleží na naší perspektivě. Různé věci a ostatní lidi posuzujeme převážně podle ní a z různých úhlů. Je tedy logické, že způsob, jakým na svět kolem sebe nahlížíme, může definovat také naši osobnost. A přesně proto pro vás máme další z testů, které vám pomůžou odhalit více a více o vás a vašem nitru. Podívejte se tedy na obrázek, vyberte okno, které vás jako první zaujme, a následně si přečtěte, co o vás vaše volba vypovídá.

Okno č. 1

Pokud jste si vybrali první okno, máte sklony k podnikání. Toužíte mít svůj vlastní byznys, který vám umožní být pánem svého vlastního času. Nejste typ, který by navazoval příliš vřelé osobní vztahy, což by mohlo odradit ty, kteří stojí na vaší straně.

Okno č. 2

Užíváte si domova a rodiny a věnujete jim většinu svého času. Nic vás neudělá tak šťastnými jako právě klid a mír u rodinného krbu. To všechno z vás dělá ideálního kandidáta na rodiče (pokud už jím tedy nejste).

Okno č. 3

Máte tendence ukazovat sobě i ostatním, že jste nezávislí. Milujete svobodu, jste disciplinovaní a pevní ve vašich názorech a přesvědčeních. Měli byste se však naučit být flexibilnější ve vztazích s okolím a méně radikálnější v hodnocení druhých.

Okno č. 4

Jste romantik tělem i duší. Vaše citlivost a představivost vám umožňuje volně proplouvat životem a těšit se z každého jeho aspektu.

Okno č. 5

Rádi jste informováni o nejnovějších trendech a užíváte si všechny nabyté znalosti. Milujete nové zkušenosti a výzvy. To z vás sice ještě nedělá báječného partnera, jednoznačně jste ale velmi zábavným kamarádem.

Sdílejte článek
Štítky okno test osobnost

Přečtěte si také