návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

TEST: Odhalte svůj největší strach podle obrázku. Co vidíte jako první?

Podle toho, co uvidíte na obrázku jako první, můžete odhalit svoje největší obavy a ukrytý strach.
Vydáno: 03.07.2019
Hádanka
Autor: Limitless Minds Hádanka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Pozorně se podívejte na tento obrázek. Co vás trklo do očí jako první?

Hádanka
Autor: Limitless Minds Hádanka

Holčička. Váš strach pramení z potlačených emocí ve vašem dětství. Na mysli dítěte mohou zanechat následky různé okolnosti, patrně vám vaše matka neprojevovala dost lásky. K traumatu mohlo dojít během těhotenství, při porodu, v období batolete, nebo naopak v pozdějších etapách dětství.

Motýl. Motýl je symbolem příležitostí a nových začátků, je znakem velké naděje. Motýl má duchovní význam, kdy plní funkci převaděče mezi světem živých a mrtvých. Jestli jste si jej všimli jako první, všechno, čeho se bojíte, má základ v podvědomém strachu ze smrti.

Jahoda. Je odjakživa symbolem lásky, proto může symbolizovat bolest a utrpení, které pak z lásky plynou. Jestli vás tak zaujala právě jahoda, je to, co hledáte, ve vašem srdci. Váš největší strach pramení z podvědomého odporu vůči lásce.

Koláč

TEST: Jaký je váš oblíbený kus koláče? Vybraný druh prozradí o vaší osobnosti i to, co jste nikdy nechtěli vědět

Která z nich je ve skutečnosti muž? 3

TEST: Hádanka, kterou do 10 vteřin vyluští jen 7 % z vás! Poznáte, která z žen je ve skutečnosti muž?

Pavouk. Je symbolem hlubšího podvědomého strachu, který pramení z toho, že naše blízké okolí není bezpečné. Jestli jste ho viděli jako první, vychází váš strach z neschopnosti se uvolnit a cítit se úplně bezpečně tam, kde jste.

Stromy. Stromy poukazují na hlubší význam a souvislosti. Jestli jste je viděli jako první, máte rozpolcené protichůdné emoce. Váš největší strach vychází z představy, že byste si měli přiznat tuto svou emocionální rozpolcenost. Bojíte se přijmout nějakou část vaší osobnosti.

Plyšáci. Snad každé dítě se cítilo bezpečněji, když mohlo obejmout svého plyšového méďu nebo zajíčka. Plyšák je symbolem přítele, u kterého najdeme vždy pochopení. Jestli jste si všimli plyšáků jako první, pravděpodobně jste měli nějaké trauma v dětství. Bojíte se zůstat sami a důvěřovat druhým.

Článek je zařazen v: test , test osobnosti , hádanka