Virály

3. července 2019 14:33

redakce Prima Lajk

TEST: Odhalte svůj největší strach podle obrázku. Co vidíte jako první?

Podle toho, co uvidíte na obrázku jako první, můžete odhalit svoje největší obavy a ukrytý strach.

Pozorně se podívejte na tento obrázek. Co vás trklo do očí jako první?

Holčička. Váš strach pramení z potlačených emocí ve vašem dětství. Na mysli dítěte mohou zanechat následky různé okolnosti, patrně vám vaše matka neprojevovala dost lásky. K traumatu mohlo dojít během těhotenství, při porodu, v období batolete, nebo naopak v pozdějších etapách dětství.

Motýl. Motýl je symbolem příležitostí a nových začátků, je znakem velké naděje. Motýl má duchovní význam, kdy plní funkci převaděče mezi světem živých a mrtvých. Jestli jste si jej všimli jako první, všechno, čeho se bojíte, má základ v podvědomém strachu ze smrti.

Jahoda. Je odjakživa symbolem lásky, proto může symbolizovat bolest a utrpení, které pak z lásky plynou. Jestli vás tak zaujala právě jahoda, je to, co hledáte, ve vašem srdci. Váš největší strach pramení z podvědomého odporu vůči lásce.

Pavouk. Je symbolem hlubšího podvědomého strachu, který pramení z toho, že naše blízké okolí není bezpečné. Jestli jste ho viděli jako první, vychází váš strach z neschopnosti se uvolnit a cítit se úplně bezpečně tam, kde jste.

Stromy. Stromy poukazují na hlubší význam a souvislosti. Jestli jste je viděli jako první, máte rozpolcené protichůdné emoce. Váš největší strach vychází z představy, že byste si měli přiznat tuto svou emocionální rozpolcenost. Bojíte se přijmout nějakou část vaší osobnosti.

Plyšáci. Snad každé dítě se cítilo bezpečněji, když mohlo obejmout svého plyšového méďu nebo zajíčka. Plyšák je symbolem přítele, u kterého najdeme vždy pochopení. Jestli jste si všimli plyšáků jako první, pravděpodobně jste měli nějaké trauma v dětství. Bojíte se zůstat sami a důvěřovat druhým.

Sdílejte článek

Přečtěte si také