Virály

15. května 2019 21:31

redakce Prima Lajk

TEST: To, jak nejčastěji sedíte, o vás prozradí úplně všechno! Jste spíš vůdce, nebo stydlín?

Mysleli jste si, že to, jak sedíte, je náhoda? Pak vězte, že váš posed o vás prozradí více, než by se vám mohlo zdát.

Možná už jste si všimli, že dost často sedíte ve stejné pozici, protože je pro vás jednoduše nejpohodlnější. Málokdo z vás ale asi tušil, že to, jak sedíte, o vás může říct skutečně mnoho. Máme pro vás proto seznam deseti nejčastějších poloh, které toho hodně prozradí o povaze nejen vaší, ale i lidí v okolí.

Vzpřímený sed

Jste silná a sebevědomá osoba, která téměř nikdy nepochybuje o správnosti svých rozhodnutí. Máte rádi přehled o situaci a jste vůdčí typ. Příbuzní a kolegové se na vás můžou bezpodmínečně spolehnout, protože se jim vždy snažíte pomoci, když to nejvíc potřebují.

Opřená záda

Jste velice empatický člověk, který se za každých okolností snaží vžít se do pocitů druhých. Většinou hodně důkladně zvažujete svá rozhodnutí a máte tendenci věci dlouze analyzovat. Před každým zásadním krokem pečlivě zvažujete výhody i nevýhody.

Sed v předklonu

Tato poloha je charakteristická pro ty, kteří neudrží příliš dlouho pozornost a zajímají se o více různých věcí. Jste zvědaví a otevření novým zážitkům i známostem. Dokážete si snadno získat přízeň ostatních a dovedete je také pochválit, když to považujete za vhodné.

Nohy u sebe

Na první pohled se můžete jevit nedostupně. Když vás ale lidé poznají, zjistí, že jste laskaví, prátelští a upřímní. V zásadních otázkách jste ale spíše přímočaří. Jste taky přesní, pečliví a za každých okolností se držíte předem nastoleného plánu.

Zkřížené kotníky

Jste cílevědomá osoba, která často projevuje své výrazné vůdčí schopnosti. Vždy se snažíte být informováni a mít všechno, často i všechny, pod kontrolou. I proto vás ostatní můžou vnímat jako velitele. Jste otevření novým přátelstvím, ve vztazích jste ale poněkud žárliví.

Noha přes nohu

Jste skromní, někdy dokonce až plaší, a často se cítíte nejistí ve společnosti cizích lidí. Snažíte se před nimi skrývat své pocity a emoce, takže vás většinou považují za uzavřenou osobu.

Zkřížené ruce před tělem

Jste seriózní osoba se silným charakterem. Jste hloubaví, takže vypadáte často zamyšleně a soustředěně. Jste velmi sebejistí a trvá vám trochu déle, než se otevřete novým lidem.

Ruce vklíněné mezi stehny

Jste jemná, citlivá a dobrosrdečná osoba. Neignorujete problémy ostatních lidí, okamžitě na ně reagujete a snažíte se poskytnou veškerou možnou pomoc. Zároveň jste ale poměrně plaší a často pochybujete o svých slovech a rozhodnutích.

Ruce na kolenou

Jste jasný vůdce, odvážný a sebevědomý člověk, který to umí dát najevo. Nebojíte se převzít odpovědnost nejen za rozhodnutí vlastní, ale i ta ostatních. Nebojíte se problémů a umíte rychle najít způsob, jak je vyřešit.

Spojené ruce

Jste velice emocionální, impulzivní, otevření a přátelští. Snažíte se vždy zůstat pozitivní a svůj optimismus předávat i ostatním lidem. I proto jste pro své okolí velkou inspirací a rádi tráví čas ve vaší přítomnosti.

Sdílejte článek
Štítky test osobnost sezení povaha sed

Přečtěte si také