Co o vás prozradí styl sezení? 9
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 9

TEST: To, jak nejčastěji sedíte, o vás prozradí úplně všechno! Jste spíš vůdce, nebo stydlín?

Publikováno: 15.05.2019
Mysleli jste si, že to, jak sedíte, je náhoda? Pak vězte, že váš posed o vás prozradí více, než by se vám mohlo zdát.

reklama

Možná už jste si všimli, že dost často sedíte ve stejné pozici, protože je pro vás jednoduše nejpohodlnější. Málokdo z vás ale asi tušil, že to, jak sedíte, o vás může říct skutečně mnoho. Máme pro vás proto seznam deseti nejčastějších poloh, které toho hodně prozradí o povaze nejen vaší, ale i lidí v okolí. 

Vzpřímený sed

Co o vás prozradí styl sezení? 1
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 1

Jste silná a sebevědomá osoba, která téměř nikdy nepochybuje o správnosti svých rozhodnutí. Máte rádi přehled o situaci a jste vůdčí typ. Příbuzní a kolegové se na vás můžou bezpodmínečně spolehnout, protože se jim vždy snažíte pomoci, když to nejvíc potřebují.

Opřená záda

Co o vás prozradí styl sezení? 2
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 2

Jste velice empatický člověk, který se za každých okolností snaží vžít se do pocitů druhých. Většinou hodně důkladně zvažujete svá rozhodnutí a máte tendenci věci dlouze analyzovat. Před každým zásadním krokem pečlivě zvažujete výhody i nevýhody.

Sed v předklonu

Co o vás prozradí styl sezení? 3
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 3

Tato poloha je charakteristická pro ty, kteří neudrží příliš dlouho pozornost a zajímají se o více různých věcí. Jste zvědaví a otevření novým zážitkům i známostem.  Dokážete si snadno získat přízeň ostatních a dovedete je také pochválit, když to považujete za vhodné.

Nohy u sebe

Co o vás prozradí styl sezení? 4
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 4

Na první pohled se můžete jevit nedostupně. Když vás ale lidé poznají, zjistí, že jste laskaví, prátelští a upřímní. V zásadních otázkách jste ale spíše přímočaří. Jste taky přesní, pečliví a za každých okolností se držíte předem nastoleného plánu.

Zkřížené kotníky

Co o vás prozradí styl sezení? 5
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 5

Jste cílevědomá osoba, která často projevuje své výrazné vůdčí schopnosti. Vždy se snažíte být informováni a mít všechno, často i všechny, pod kontrolou. I proto vás ostatní můžou vnímat jako velitele. Jste otevření novým přátelstvím, ve vztazích jste ale poněkud žárliví.

Noha přes nohu

Co o vás prozradí styl sezení? 6
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 6

Jste skromní, někdy dokonce až plaší, a často se cítíte nejistí ve společnosti cizích lidí. Snažíte se před nimi skrývat své pocity a emoce, takže vás většinou považují za uzavřenou osobu.

Zkřížené ruce před tělem

Co o vás prozradí styl sezení? 7
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 7

Jste seriózní osoba se silným charakterem. Jste hloubaví, takže vypadáte často zamyšleně a soustředěně. Jste velmi sebejistí a trvá vám trochu déle, než se otevřete novým lidem.

Ruce vklíněné mezi stehny

Co o vás prozradí styl sezení? 8
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 8

Jste jemná, citlivá a dobrosrdečná osoba. Neignorujete problémy ostatních lidí, okamžitě na ně reagujete a snažíte se poskytnou veškerou možnou pomoc. Zároveň jste ale poměrně plaší a často pochybujete o svých slovech a rozhodnutích.

Ruce na kolenou

Co o vás prozradí styl sezení? 9
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 9

Jste jasný vůdce, odvážný a sebevědomý člověk, který to umí dát najevo. Nebojíte se převzít odpovědnost nejen za rozhodnutí vlastní, ale i ta ostatních. Nebojíte se problémů a umíte rychle najít způsob, jak je vyřešit.

Spojené ruce

Co o vás prozradí styl sezení? 10
Autor: Brightside Co o vás prozradí styl sezení? 10

Jste velice emocionální, impulzivní, otevření a přátelští. Snažíte se vždy zůstat pozitivní a svůj optimismus předávat i ostatním lidem. I proto jste pro své okolí velkou inspirací a rádi tráví čas ve vaší přítomnosti.

Co byste řešili jako první o vás prozradí mnohé 2

FOTO: Test, který prozradí úplně vše o vaší osobnosti! Co na obrázku byste řešili jako první?

Test: Jaké zvíře uvidíte jako první?

TEST: Zvíře, které spatříte jako první, toho prozradí hodně o vaši osobnosti. Které jste našli vy?

reklama