Virály

13. dubna 2018 14:28

redakce Prima Lajk

TEST: Uhodnete, na kterém obrázku není skutečná rodina? Odpověď toho o vás prozradí více, než si myslíte

Věděli jste, že vztahy jsou stejně důležité pro vaše fyzické zdraví jako dieta a cvičení? Sociálně izolovaní dospělí čelí stejnému riziku zánětů jako ti, kteří jsou fyzicky neaktivní.

Doporučujeme zkusit tento psychologický test, abyste zjistili, jak na tom jste a jaká je vaše osobnost. Podívejte se na obrázek. Která rodina že není skutečná?

1.

Pokud je vaše odpověď rodina číslo 1, pravděpodobně nejste rodinně orientovaná osoba – alespoň ne v tradičním smyslu. Považujete své přátele za svou rodinu a pomáháte jim, aby byli šťastní. Vždy se snažíte přinést všem něco dobrého. Možná jste vyrostli bez otce.

Tato rodina nemusí být nejšťastnější, ale stále je to opravdová rodina. Matka zjevně pečuje o své dítě, drží ho za ruku a chrání ho.

2.

Pokud je vaše odpověď rodina č. 2, máte silnou rodinnou orientaci – pro vás není nic důležitějšího než vaše rodina. Věříte v budování stabilních a trvalých vztahů založených na důvěře a odhodlání. Pravděpodobně jste si všimli, že lidé na obrázku nevypadají jako rodina. Dospělí nevěnují dítěti pozornost a dítě se nepokouší držet za ruce.

3.

Pokud je vaše odpověď rodina č. 3, nejspíš pocházíte z dysfunkční rodiny. Kvůli vašemu traumatickému dětství máte problém s důvěrou. Jste úzkostliví a interakce s ostatními je pro vás častý problémem. Lidé na snímku jsou skutečnou šťastnou rodinou.

Sdílejte článek

Přečtěte si také