Virály

9. září 2020 18:24

sarka.turcekova@gmail.com

TEST: Vyberte si jeden osmi modelů a poznejte, jak funguje vaše mysl! Sedí to na vás?

Napřed se zadívejte na obrázek a vyberte si takový model, který je vám nejsympatičtější. Pak se můžete dozvědět zajímavé věci o způsobu vašeho uvažování.

Model 1. Tenhle model je docela jednoduchý – proto jestli jste si ho vybrali, táhne vás to spíš k jednoduchosti. Snažíte se i ty nejsložitější věci zjednodušit anebo najít jádro problému. Je pro vás důležité pochopit příčinu a jste schopní vyřešit problém a udělat nějaký závěr.

Model 2. Je o něco složitější, mnoho hran je vzájemně propojených a nedají se příliš dobře odlišit. Jestli jste si vybrali zrovna tento obrázek, tak jste orientovaní na detaily a když řešíte nějaký problém, ponoříte se do jeho hloubky a než učiníte nějaký závěr, musíte pochopit všechny jeho podrobnosti.

Model 3. Hodně jednoduchý, má naprosto jednoduché a vystupující čáry. Jestli jste si vybrali zrovna tento, tak potřebujete hlavně jasnost, přehlednost, jednoduchost. Potřebujete mít vždy jasně a přesně definovaný problém. Dokážete mít radost z obyčejných maličkostí, co běžný život přináší.

Model 4. Velmi složitý a komplikovaný, i když přitom z pohledu geometrie dává dokonalý smysl. Je potřeba se na něj déle dívat, aby vám dával smysl. Jestli jste si vybrali právě tento model, tak je vaše mysl z pohledu ostatních často komplikovaná a nevědí, co od vás mohou čekat. Vaše mysl má několik různých vrstev a úrovní. Dokážete se vypořádat s nejsložitějšími problémy s přehledem. Často na ostatní můžete působit tajemně.

Model 5. Velmi přehledný model, i když to tak na první pohled nemusí vypadat. Nejsou v něm skryté hrany nebo něco, co by se nedalo pochopit. Jestli jste si ho vybrali, tak vám jde vždy hlavně o řešení. Potřebujete problémy vždy řešit, a ne se v nich utápět. Každý problém řešíte efektivně a umíte najít postupně řešení i tam, kde ostatní na problém jen poukazují. Umíte skvěle analyzovat situace.

Model 6. Jde o prostý vzor s několika vyčnívajícími hranami a vrcholy. Tento model je orientovaný směrem ven, a jestli jste si ho vybrali, svědčí to o vaší otevřenosti. Jste velmi empatičtí, což vám umožňuje podívat se na daný problém vždy z pohledu druhé osoby, přičemž jí dovedete prezentovat i svůj úhel pohledu. Dovedete přesně vyjadřovat svoje myšlenky a před ostatními nemáte žádné tajnosti.

Model 7. Jde o dokonale propracovaný model, kdy se každá čára navrací i vychází z jednoho bodu. Jestli jste si vybrali právě tento model, jste spíše introvertnější, žijete si ve svém vlastním světě a všechno, co děláte, má nějaký smysl. Jste osobností mnoha rozměrů.

Model 8. Jde o velmi jemný a krásný vzor, které lahodí oku, pohled na něj je relaxační. Model je snadno pochopitelný. Jestli jste si vybrali právě tento model, tak vás přitahují složité věci s krásou, kterou každý na první pohled nevidí. Rozhodně jste kreativní osobností, máte tvůrčí nápady a máte sklony poukazovat i na jemné detaily, které dokážete ocenit.

Sdílejte článek

Přečtěte si také