Virály

23. září 2020 22:06

sarka.turcekova@gmail.com

TEST: Vyberte si, které oko se vám líbí nejvíc! Co to vypovídá o vaší osobnosti?

To, co se vám nejvíc líbí, obvykle nejlépe vystihuje i vaši osobnost. Tentokrát máte na výběr z šesti očí. Vyberte si to, které se vám líbí nejvíc.

Oko 1. Jestli se vám líbí nejvíc právě tohle oko, tak jste uzavřeným člověkem. A právě vaše uzavřenost je něco, co vás táhne dolů. Zkuste se víc otevřít ostatním lidem, novým příležitostem. Nepodceňujte se a nebojte se nových možností.

Oko 2. Jestli vás přitahuje tohle oko ze všech nejvíce, tak jste manipulativní člověk, který si rád hraje s druhými. Něco před nimi ukrýváte. Umíte dosahovat velkých věcí, ale velmi často raději manipulujete s realitou a lidmi kolem sebe. Nejlepší pro vás by ale bylo všechno přiznat.

Oko 3. Jestli jste si vybrali právě tohle oko, které vypadá na první pohled obyčejně, tak máte uvnitř svého nitra velkou bolest. Děje se vám něco, s tím nevíte, jak se máte vypořádat. Máte však kolem sebe lidi, kteří vám mohou pomoci. Přestaňte se bát říct o pomoc nebo ji využijte, pokud potřebujete.

Oko 4. Jestli vás zaujalo právě tohle oko, znamená to, že se schováváte před lidmi a před světem. Děláte si kolem sebe velké hranice a myslíte si, že vám to pomůže. To je ale lež. Když se obklopíte lidmi a budete s nimi sdílet svoje pocity, tak vám to pomůže – asi vám to nepůjde lehce, ale když to zvládnete, tak vám už všechno ostatní půjde jako po másle.

Oko 5. Pokud vás zaujalo právě tohle oko, snažíte se spíš ukrývat svoje pocity a nechcete mluvit o tom, čímž jste si ve svém životě prošli. Pracujete velmi tvrdě, víc než většina lidí. Neohlížíte se na ostatní a jdete dopředu za každých okolností, někdy při tom však zapomínáte na svůj osobní život.

Oko 6. Jste velmi přizpůsobiví, a jestli vás zaujalo právě tohle oko, tak zvládnete naprosto cokoliv, co si umanete. Vaším slabým místem je však empatie. Lidem okolo sebe se snažíte maximálně vyhovět a nežádáte nic na oplátku. Někdy ale musíte odmítnout a postavit se sami za sebe.

Sdílejte článek

Přečtěte si také