Virály

23. srpna 2020 06:16

sarka.turcekova@gmail.com

TEST: Způsob, jakým sedíte, prozradí mnoho o vaší osobnosti. Co znamená, když často křížíte nohy?

To, jakým způsobem se uvelebíte na židli, hodně vypovídá o tom, jací doopravdy jste. Podívejte se na obrázek a vyberte si tu svou variantu.

1. Spící dobrodruh

Jste elegantní, přesto velmi otevřený člověk. Neměli byste však pít nic jiného než čaj nebo kávu, jinak byste mohli skončit ve stejné poloze, ale na lustru.

2. Slovní maniak

Jste emocionální člověk. Milujete život, a proto ostatní milují být s vámi. Je pro vás těžké přestat mluvit. Z toho důvodu vám vždy přátelé podstrkují jídlo, aby si mohli chvilku užít ticha a klidu.

3. Zenový člověk

Jíte jen velmi zdravé jídlo a jste skoro jogín. I když teď ještě nejste, brzy budete.

4. Majitel vycpané hračky

Ovládáte a máte moc. Většinou přes hračky.

5. Stroj na pohyb

Jste neobvyklá osoba. Tak neobvyklá, že mnoho lidí je šokováno vaším chováním. Jste vždy štíhlý/á, protože v této poloze je těžké jíst.

6. Fanoušek párty

Jste velmi společenský člověk. Máte rádi dlouhé konverzace. To je důvod, proč rádi navštěvujete kamarády a často s nimi u nich žijete, klidně i měsíc nebo dva.

7. Osoba v komfortní zóně

Jste introvert, který se ve velké skupině lidí cítí trochu trapně. Vaše hlava přestává fungovat, když jste pod takovým stresem. Ale stále můžete jíst.

8. Virtuální podvodník

Milujete intriky, backstabbing a sílu. Koneckonců jste u někoho na návštěvě, protože zrovna skončila vaše oblíbená série a vy se chcete podívat zpět do skutečného života.

9. Osoba s fontánou

Jste velmi komunikativní a rádi navštěvujete jiné lidi, protože jim musíte říkat, jak se cítíte. Ale protože je těžké vás zastavit, když začnete mluvit, vaši hostitelé se možná budou muset uchýlit k extrémním opatřením.

10. Beznadějný vypravěč pravdy

Nenavštěvujete lidi. Jste soběstačný, nezávislý člověk, který se používá k tomu, aby lidem říkal pravdu, a to se spoustou sarkasmu.

Sdílejte článek

Přečtěte si také