Virály

7. února 2023 12:48

redakce Prima Lajk

FOTO: Známý tiktoker zemřel po pádu z útesu. Snažil se natočit šílené video

Tiktoker zemřel po pádu z útesu, když se pokoušel natočit nové video.

Tiktoker Edgar Garay tragicky zemřel ve věku 27 let poté, co spadl z 21metrového útesu při pokusu natočit nové video pro populární sociální síť. Úřady našly jeho tělo 30. ledna v hlubokých vodách pod majákem Cabo Rojo v Portoriku. Mladík byl naposledy viděn živý kolem půl šesté odpoledne předchozí den.

Svědci tvrdí, že viděli Edgara „klopýtat směrem k okraji“ i následný pád a smrt poté, co se údajně snažil natočit jakési video. Potápěčská jednotka Puerto Rico Emergency Bureau byla následně vyslána na místo činu, kde jeho tělo později vylovila z moře. Krátce po identifikaci kapitán José E. Díaz, velitel pobřežní stráže v San Juanu, vyjádřil rodině a blízkým upřímnou soustrast.

Snahu o natočení videa potvrdil i tiktokerův bratr. Ten prohlásil, že jeho bratr zašel ale příliš daleko, a to se mu stalo osudným. Garay se při pádu zjevně udeřil hlavou o skály, proto upadl do bezvědomí, a už nedokázal vyplavat. Mezitím již byla zřízena charitativní stránka, jejímž účelem je vybrat dostatek peněz na odeslání Garayova těla zpátky do USA a zařízení pohřbu.

Sdílejte článek
Štítky smrt video pád tiktoker

Přečtěte si také