Virály

9. března 2018 13:29

redakce Prima Lajk

Tohle je 5 věcí, které si holky rády oblékají, ale kluci je nesnášejí! Překvapí vás, co chlapi považují za odporné

Říká se, že je nejdůležitější nosit to, v čem se lidé nejlépe cítí. Ale možná je dobré se občas zamyslet, co si myslí okolí.

Holky, máte rády lodičky a červenou rtěnku? V pohodě, ale vše má své pravidla. Pojďme se podívat na největší prohřešky, které si můžou holky vzít na sebe, pokud se chystají vyrazit na rande nebo někoho sbalit.

1. Nekvalitní rtěnka

Rtěnka je sexy, ale žena ji musí umět nosit. Pokud je opotřebovaná nebo rozmazaná, je to příšerný pohled a žena působí špinavě. Pokud víte, že budete celý den pryč a máte červenou rtěnku, pořiďte si buď permanentní, nebo si ji klasickou rtěnkou během dne upravujte.

2. Extrémně nízké kalhoty

Když vám kouká celý zadek a ještě v horším případě holé boky, které jsou třeba trošku větší, než je považováno za sexy, ztratí chlap zájem – viděl totiž víc, než by chtěl

3. Piercingy

Piercingy mohou být i sexy, ale rozhodně ne v obličeji. Holka může na chlapa působit jako infantilní rebelka, a to není vždy to, co hledají.

4. Roláky

Není nic horšího než rolák, který se vám postará o vizuální deformaci postavy. Zkrátka vám ukradne krk. A krk je něco, co chce chlap líbat, dívat se na něj a přemýšlet nad vzrušujícími věcmi. Roláku se vyhněte.

5. Čelenky

Kluci mají rády roztomilé dívky, ale asi ne zas tak moc. Čelenky působí naprosto infantilně a můžou zkazit dojem. Holka by měla být sice roztomilá, ale v ten samý moment zatraceně sexy, a to s čelenkou nepůjde.

Sdílejte článek

Přečtěte si také