návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Beru na vědomí

reklama

Virály

Tohle je nejbohatší sportovec na světě! Neznámý mladíček překonal Ronalda i Mayweathera

Tomuhle sportovci se podařilo přivést Kansas City Chiefs k zisku Super Bowlu po padesáti letech. A díky tomu si během příštích 10 let vydělá přes půl miliardy korun.
Vydáno: 08.07.2020, sis
sport
Autor: istockphoto sport

Když Patrick Mahomes v únoru 2020 přivedl svůj klub po padesáti letech k Super Bowlu, ještě nemohl tušit, že právě díky tomu se mu povede uzavřít nejlepší kontrakt jeho života. Po jeho úspěchu mu 24letý quarterback prodloužil smlouvu se šampiónem NFL o dalších deset let! Během nich si vydělá neuvěřitelných 450 milionů dolarů, což je v přepočtu asi půl miliardy korun. To je minimální částka, kterou si vydělá. Hvězdný kontrakt mu platí až do konce sezóny roku 2031. Představitelé Chiefs potvrdili, že původně měl Patrick Mahomes smlouvu do roku 2022, ale oni mu ji kvůli jeho velkému úspěchu prodloužili, takže u nich bude ještě dalších dvanáct sezón.

jachta

Muž s jednou rukou přeplul moře, aby stihl svatbu své dcery! Kolik dní mu to zabralo?

Článek je zařazen v: sportovec , bohatý sportovec , Cristiano Ronaldo , Floyd Mayweather

reklama