Virály

22. října 2021 15:49

redakce Prima Lajk

Tohle je oficiální merch druhé řady LIKE HOUSE! Kde ho můžete sehnat?

V LIKE HOUSE 2 vás nečekají pouze noví soutěžící či jiná vila, ale také zbrusu nový merch. Za jakou cenu trika či mikiny s logem oblíbené reality show koupíte?

Již 25. října se můžete těšit na druhou řadu populární reality show LIKE HOUSE 2 na novém reality kanálu Prima SHOW. V ní se nám představí úplně nová skupinka influencerů v čele s Agátou Hanychovou, která se společně nastěhuje do jedné vily. Diváci budou moct opět po dobu několika týdnů sledovat každodenní život soutěžících, jejich zážitky, výzvy či také nově vzniklou noční show LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW. Ten, kdo získá i za pomoci diváckého hlasování nejvíce bodů, se stane druhým vítězem pořadu LIKE HOUSE a odnese si domů výhru půl milionu korun.

Noví influenceři, nová vila, nové zážitky… to by chtělo i nový merch! Ten samozřejmě máme a právě od 25. října ho můžete mít i vy! Pánské i dámské mikiny a trička, různých barev a střihů. Fanoušci si mohou pořídit dámská i pánská trika v bílé, šedé či černé barvě za 390 Kč. K dostání jsou také dámské či unisex mikiny v šedé a černé barvě za 790 Kč. Letošní novinkou jsou dětské velikosti triček v modré a bílé barvě, které jsou k dostání již za 390 Kč.

Doménou nového merche je neonově růžový nebo neonově modrý svítící nápis LIKE HOUSE, který je uprostřed triček i mikin. Nalevo od neonového nápisu najdete ještě malé logo vaši oblíbené show. Pokud jste tedy fanoušky LIKE HOUSE, neváhejte a objednejte si svůj vytoužený kousek zde na e-shopu.

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také