Videa

21. října 2021 17:22

redakce Prima Lajk

VIDEO: Co hodlají influenceři z LIKE HOUSE 2 ukázat v divoké NIGHT SHOW? Někdo se toho opravdu nebojí…

NIGHT SHOW - Co jsme ochotni ukázat pod rouškou noci?

Co všechno hodlají ukázat účastníci oblíbené reality show před kamerami? A kdo si bude hlídat své soukromí?

Už v pondělí 25. října se můžete na obrazovkách nového reality kanálu Prima SHOW těšit na druhou řadu oblíbené reality show LIKE HOUSE 2, v níž budou influenceři v čele s Agátou Hanychovou žít společně ve vile, plnit challenge a mimo jiné bojovat o výhru v hodnotě půl milionu korun. A už teď je jasné, že nás čeká pořádně divoká a šílená jízda!

Novinkou druhé řady bude dvacetiminutový noční pořad s názvem LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW. „V něm představíme a rozehrajeme další příběhy, které se nevejdou do denních epizod, a zároveň ukážeme dění ve vile pod rouškou noci,“ vysvětluje Pavel Nosek. Noční show bude vysílat kanál Prima SHOW každý všední den ve 22:00. Tento večerní bonus bude zkrátka poněkud peprnější, divočejší a necenzurovaný. Zeptali jsme se proto nových účastníků, jak moc jsou připraveni to ve vile rozjet a kdo z nich nám může potenciálně něco ukázat!

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také