Youtubeři

19. října 2021 17:46

redakce Prima Lajk

GALERIE: Exotická kráska Ela Yababy se chystá dobýt LIKE HOUSE 2! Podívejte se na její nejžhavější fotky

Známá influencerka a tiktokerka, která v reality show nejspíš okouzlí nejednoho chlapa!

Do premiéry druhé řady populární reality show LIKE HOUSE nám zbývá pouze pár dní a už nyní je v nové vile nastěhována osmička influencerů, která bude bojovat o diváckou přízeň a výhru v hodnotě půl milionu korun. A také pánské publikum se bude mít na co koukat. Kromě Agáty Hanychové se zde totiž představí také roztomilá tiktokerka Kristal Shine a v neposlední řadí také energická a vždy pozitivní Ela Yababy.

Exotická kráska s africkými kořeny je pak i přes svůj mladý věk protřelou influencerkou, která boduje jak na TikToku, tak řadu let i na YouTube či Instagramu. Kromě toho se věnuje také hudbě, prosazuje se jako zpěvačka a umí hrát na nejeden nástroj. A do toho se neštítí ničeho a ráda zkouší nové věci. Ostatně právě díky své spontánnosti se také přihlásila do LIKE HOUSE 2. Ela je pak velmi sympatická a komunikativní slečna, které není žádná sranda cizí.

A samozřejmě je v jejím případě i na co koukat. Tiktokerka se může pochlubit parádními křivkami, sexy zadečkem a zkrátka postavou, v níž se dělají žhavé fotky na Instagram jedna báseň. Tak se nechme překvapit, co nám předvede v druhé řadě oblíbené reality show. Podívejte se také na její rozhovor v pořadu Prima TALK:

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.


Přečtěte si také