GALERIE: Nejšílenější memy Sebastiana Šikla z LIKE HOUSE 2! Co se skrývá za jeho tajemnou přezdívkou?

MilanR. Publikováno: 19.10.2021
Jaký je ve skutečnosti jeden z účastníků nové řady LIKE HOUSE? A čím se liší od ostatních influencerů ve vile?
Sebastian Šikl.
Sebastian Šikl
Sebastian Šikl je nejen jednou z tváří reality show LIKE HOUSE 2, ale také úspěšný výrobce memů,... Přečíst celé

reklama

Už od příštího pondělí 25. října můžete na obrazovkách nového kanálu Prima SHOW sledovat druhou řadu oblíbené reality show LIKE HOUSE, v níž bude partička influencerů opět na několik týdnů zavřena ve vile a bojovat zde o výhru v hodnotě půl milionu korun. A kromě známějších tváří v čele s Agátou Hanychovou či youtuberem Freescootem dojde i na několik vycházejících internetových hvězdiček, jejichž jméno vám možná na první pohled nic neřekne, ale i přesto se je rozhodně vyplatí sledovat.

Do této kategorie rozhodně patří 18letý influencer Sebastian Šikl, známější zejména pod účtem Vyslovuje se to mem, pod nímž vydává už od roku 2017 na sociálních sítí vtipné memy. V nich velmi vtipným a osobitým způsobem reaguje na nejrůznější společenské i politické události či kauzy. Velmi populární je pak také jeho stejnojmenný youtuberský kanál, v němž si dělá srandu z nejrůznějších pořadů, ale vydává zde také parodie na populární songy, které se v jeho podání často staly virálními hity. Ostatně na svém kanále si dělal rád srandu i z první řady LIKE HOUSE!

Prima SHOW

Jak naladit nový kanál Prima SHOW

Tu ovšem velmi pečlivě sledoval a byl jejím skalním fanouškem. Dokonce tak velkým, že má na kontě stránku o pořadu na Wikipedii. To je ostatně jeden z důvodů, proč ohledně nástupu do druhé série neváhal ani vteřinu. A zároveň si chce podle svých slov splnit také velký sen v podobě účinkování v televizi. Od ostatních influencerů ve vile se pak liší nejen svým humorem či vystupováním, ale také přístupem k sociálním sítím. TikTok, bez něhož se jiní influenceři ve vile běžně neobejdou, si např. založil až těsně před začátkem show.

Mnohé fanoušky pak překvapil také přezdívkou svého druhého instagramového účtu, který byl pojmenovaný jako Sebavražda. Tato záměrná slovní hříčka hrající si s jeho jménem (lidi mu často říkají Seba) a slovem sebevražda pak v řadě článků zmátla i novináře a začali mu říkat právě sebevražda. Přitom se za jeho nickem nic temného či nečekaného neskrývá. Jaké další zajímavosti o sobě prozradil? Čeho se ve vile nejvíc bojí? A bude zde natáčet své šílené songy? To se dozvíte níže v pořadu Prima TALK:

 

 

Druhá řada populární reality show LIKE HOUSE odstartuje v pondělí 25. října v 18:10 na novém kanále Prima SHOW! LIKE HOUSE 2 NIGHT SHOW pak uvidíte od 22:20. Minulou řadu můžete dohnat v našem ARCHIVU.

Influencer Tadeáš Kuběnka z LIKE HOUSE 2.

GALERIE: Influencer Tadeáš Kuběnka provokuje hejtry odvážnými fotkami. Proč se přihlásil do LIKE HOUSE 2?

Kristal Shine

GALERIE: Tahle kráska chce vyhrát LIKE HOUSE 2! Proč se do ní všichni zamilují?

reklama