návrat zpět

Vyhledávání

Co hledáte?
Smazat
Reklama
Webové stránky skupiny Prima používají cookies k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu souhlasíte s užitím cookies v rámci webů skupiny Prima. Více informací
Souhlasím
Reklama
Virály

Tohle jsou 4 nejhorší diety, které byste nikdy neměli zkoušet! Nečeká vás nic jiného než smrt nebo zdevastovaný žaludek.

Skoro každý snad někdy zkusil dietu a byl buď úspěšný nebo naopak. Některé mohou vážně ohrozit zdraví.
Vydáno: 29.03.2018
ilustrační foto
ilustrační foto Autor: Pixabay
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

Měli jste někdy pocit, že vaši váhu nezachrání opravdu už nic? V takovém stavu lidé často hodlají udělat cokoliv, aby vypadali lépe. Jsou schopni držet i drastickou dietu. Přinášíme vám ukázku těch nejhorších, které člověk dokázal vymyslet. Problém je v tom, že shodit vám nepomůžou, ale dokonale vám zdevastují tělo.

1. VATOVÁ DIETA

No nezní to lákavě? Tato dieta byla velmi populární v kruhu modelek začátkem století. Celé kouzlo spočívá v tom, že se vata namočí do tekutiny a ta se spolkne, v žaludku nabobtná a vy máte pocit, že nemáte hlad. No, umřete asi trochu déle než holky, co nejí vůbec.

2. SPÁNEK MÍSTO JÍDLA

V 70. letech vcelku populární dieta. Když spíte, tak nejíte, ale po čase se ze spánku začnete stejně budit, protože hlad je obrovský. Proto se účastnicím podávala sedativa, která měla spánku pomoci. Pár z nich už se nikdy neprobudilo.

3. INTERMITENTNÍ HLADOVĚNÍ

Jde o hubnutí pomocí přerušovaného hladovění, kdy se střídá fáze příjmu potravy s fází, kdy žádnou energii, ani potravu nepřijímáš. Nejprve se hladoví jeden den, pak dva, tři, čtyři, až můžete dojít k celému týdnu bez potravy. Tohle nemůže napadnout zdravého člověka.

4. TASEMNICOVÁ DIETA

Dobrou chuť. Spolknete malého červíka, který během chvilky vyroste v metrovou obludu ve vašem žaludku. Sní vše, co mu dopřejete. Za to se vám odmění zvracením, průjmem, epilepsií nebo třeba demencí. S chutí do toho!
Někteří lidé zkrátka nemají žádné vychování

GALERIE: Dívky odvedly bezdomovce do restaurace, aby mu koupily jídlo. Teď je nenávidí celý internet! Co se stalo?

Nejsou jedlé, i když tak vypadají

GALERIE: 15 fotek věcí, které vypadají jako jídlo, ale vážně to jídlo není!

Článek je zařazen v: diety , nejhorší diety