Virály

29. března 2018 14:39

redakce Prima Lajk

Tohle jsou 4 nejhorší diety, které byste nikdy neměli zkoušet! Nečeká vás nic jiného než smrt nebo zdevastovaný žaludek.

Skoro každý snad někdy zkusil dietu a byl buď úspěšný nebo naopak. Některé mohou vážně ohrozit zdraví.

Měli jste někdy pocit, že vaši váhu nezachrání opravdu už nic? V takovém stavu lidé často hodlají udělat cokoliv, aby vypadali lépe. Jsou schopni držet i drastickou dietu. Přinášíme vám ukázku těch nejhorších, které člověk dokázal vymyslet. Problém je v tom, že shodit vám nepomůžou, ale dokonale vám zdevastují tělo.

1. VATOVÁ DIETA

No nezní to lákavě? Tato dieta byla velmi populární v kruhu modelek začátkem století. Celé kouzlo spočívá v tom, že se vata namočí do tekutiny a ta se spolkne, v žaludku nabobtná a vy máte pocit, že nemáte hlad. No, umřete asi trochu déle než holky, co nejí vůbec.

2. SPÁNEK MÍSTO JÍDLA

V 70. letech vcelku populární dieta. Když spíte, tak nejíte, ale po čase se ze spánku začnete stejně budit, protože hlad je obrovský. Proto se účastnicím podávala sedativa, která měla spánku pomoci. Pár z nich už se nikdy neprobudilo.

3. INTERMITENTNÍ HLADOVĚNÍ

Jde o hubnutí pomocí přerušovaného hladovění, kdy se střídá fáze příjmu potravy s fází, kdy žádnou energii, ani potravu nepřijímáš. Nejprve se hladoví jeden den, pak dva, tři, čtyři, až můžete dojít k celému týdnu bez potravy. Tohle nemůže napadnout zdravého člověka.

4. TASEMNICOVÁ DIETA

Dobrou chuť. Spolknete malého červíka, který během chvilky vyroste v metrovou obludu ve vašem žaludku. Sní vše, co mu dopřejete. Za to se vám odmění zvracením, průjmem, epilepsií nebo třeba demencí. S chutí do toho!

Sdílejte článek
Štítky smrt spánek dieta diety nejhorší diety

Přečtěte si také