Kolik sexu mají sportovci během olympiády?
Autor: istock.com Kolik sexu mají sportovci během olympiády?

Tohle šílené množství sexu mají sportovci na olympiádě! Neuvěříte, jaké orgie tam zažívají!

Publikováno: 07.02.2018
Jak moc sexu si užívají sportovci během olympiády?

reklama

Olympijští sportovci by si nejspíš zasloužili zlato v nadrženosti, podle nových informací totiž mají neuvěřitelné množství sexu.

Jak se tak zdá, výrobce kondomů v Jižní Koreji, kde se letos olympiáda odehrává, přispěl počtem 100 tisíc kondomů všem sportovcům, kteří se letošních her účastní. A aby toho nebylo málo, přispěla korejská vláda dalšími 10 tisíci, takže se celkový počet kondomů, které teď mají sportovci ke spotřebování, zastavil na 110 tisících.


Proč těch extra deset tisíc, vezmeme-li v potaz, že ne všichni mají sex s kondomem? Někdo si totiž vzpomněl na situaci z olympiády v Londýně z roku 2012, kdy sportovci spotřebovali všech 100 tisíc už za první týden. Letošní číslo je tak rekordní pro jakoukoliv zimní olympiádu v historii. Stále to ale není nic proti letní olympiádě v Riu v roce 2016, kdy atleti obdrželi 450 tisíc kondomů, což bylo v průměru 42 na jednoho. Tyhle výkony se holt do televize nedostanou.

Kyleigh Potts - Proměna v Kylie Jenner 10

GALERIE: Týpek utratil 1,5 milionu, aby vypadal jako slavná modelka! Má prsa i napuchlé rty, penis si chce nechat! Líbí se vám?

Nejkrásnější trestankyně dobývají internet

GALERIE: Internet dobývají fotky nejvíc sexy trestankyň světa! Která se vám líbí nejvíc?

reklama