Virály

25. listopadu 2020 15:49

sarka.turcekova@gmail.com

Trapas roku?! Matka prodala herní konzoli. Zapomněla v ní ale tuhle sexuální hračku!

Tak tohle je opravdu gól. Matka chtěla prodávat herní konzoli svého syna, jenomže tam zapomněla svého "kamaráda" na dlouhé chvíle.

Už jsme psali o ženě, která dělala velký úklid a přebírala věci a oblečení. Při tom všem si ale odložila stranou jednu tašku, do které posbírala nějaké rodinné cennosti, převážně šperky, a k tomu přidala i množství svých erotických hraček. Všechny tašky pak odnesla darovat do organizace, která dovede vyhozené věci nějak dál zužitkovat. Pak když je chtěla zpátky, už bylo bohužel pozdě, zato lidé, kteří tašku našli, ji pořádně ztrapnili slovy "když najdeme vaše dilda, dáme vám vědět". Něco dost podobného se stalo i matce z Mirfieldu, která prodala starou herní konzoli svého syna. Potřebovala na Vánoce nějaké peníze navíc, takže se hodilo zbavit se jeho staré Segy.

Poté, co dostala na Facebooku několik nabídek, rozhodla se konzoli prodat. Přišel si ji vyzvednout kamarád nakupujícího. Všechno proběhlo v pořádku a herní konzoli mu opravdu předala. Následujícího ráno ji ale čekalo drobné překvapení – ten, kdo od ní konzoli koupil, ji informoval, že v krabici byl navíc ještě "králíček skákající v ponožce". K tomu jí ten dobrák poslal i názornou fotku, na které nebylo nic jiného než její vibrátor umístěný v ponožce na koberci, který ležel vedle herní konzole. Uff. 34Letá matka byla úplně šokovaná. Takhle rudá nebyla hodně dlouho. Naštěstí se po pár vteřinách šoku rozesmála, a nemohla přestat. Tvrdí, že takové věci se stávají jen jí.

Napřed byla zprávou totiž zmatená. Ale když viděla fotku, vše jí hned bylo jasné. Nakonec jej požádala, jestli by jí ho nevrátil zpátky, jenže to vypadalo, že si nakupující spíš myslel, že si dělá legraci. Pak už si nebyla jistá, že svůj vibrátor ještě chce – přestože nebyl zrovna levný, a ona ho vyhrála v soutěži. Každopádně je ráda, že si balíček neotevřelo nějaké dítě jako svůj Vánoční dárek. To by bylo určitě větší pozdvižení...


Přečtěte si také